Przesunięty przez: beacia-24 Wto 08 Lis, 2011 18:19 |
[kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| Autor |
Wiadomość |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 10:12
|
|
|
Piękne prace tej Rosjanki 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
alexandra20
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 42 Dołączyła: 14 Sty 2009 Posty: 104 Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 12:21
|
|
|
ja jestem w głębokim szoku:D śliczne te obrazki:D ciekawe czy tak same z własnej weny to robią czy z jakiegoś obrazka?
|
|
|
|
 |
te_sia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Dołączył: 05 Sie 2008 Posty: 446 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 13:24
|
|
|
Zdolna kobieta takie obrazy -to artystka - widac ,ze czesc obrazu jest malowana a haft jest uzupelnieniem
|
_________________ http://te-sia.fotosik.pl |
|
|
|
 |
kociamama
Użytkownik aktywny


Kraj:

Dołączyła: 22 Cze 2009 Posty: 367 Skąd: Śląsk
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Jadzia60
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 07 Lis 2008 Posty: 162
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 17:22
|
|
|
Wernatka dziękuję za kolejny link. Kiedyś uczyłam się rosyjskiego więc teraz będę miała okazję przypomnieć sobie ten język. Jestem ciekawa ile zrozumiem.
Liken oczywiście będę dokumentowała etapy mojej pracy nie wiem tylko czy starczy mi cierpliwości do zapełnienia całej kartki haftem 
|
_________________ Pozdrawiam Jadzia
Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05
 |
|
|
|
 |
kociamama
Użytkownik aktywny


Kraj:

Dołączyła: 22 Cze 2009 Posty: 367 Skąd: Śląsk
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 18:17
|
|
|
Jadziu
masz we mnie wiernego kibica
z ciekawością będę oglądać Twoje poczynania.
A teraz od SZTUKI wracamy do rękodzieła.
Na jeszcze jedną wymiankę zrobiłam takie drobiazgi:
obrazek
karteczka
i życzenia świąteczne

|
_________________ http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.
 |
|
|
|
 |
Jadzia60
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 07 Lis 2008 Posty: 162
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 18:50
|
|
|
Kociamama Twoje rękodzieło jest cudowne Zwłaszcza obraz z różyczką toż to już sztuka 
|
_________________ Pozdrawiam Jadzia
Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05
 |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 19:47
|
|
|
kociamama, super 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
wernatka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 20 razy Dołączyła: 10 Sty 2010 Posty: 1082 Skąd: Warmia
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 22:11
|
|
|
kociamama,Twoje prace są bardzo ładne,szczególnie wpadła mi w oko karteczka z kwiatkami.
Mam nadzieję,że mnie nie wyrzucicie za natręctwo,ale dla zainteresowanych szczegółami
znalazłam fragmenty 2 obrazów L.Saszko w powiększeniu
Pod obrazkiem można kliknąć w Полный размер i powiększyć obrazek jeszcze bardziej.
Cały album jest wart obejrzenia,obrazy są wyszyte różnymi technikami.
|
| Ostatnio zmieniony przez wernatka Pon 11 Sty, 2010 22:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ABA
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 10 Lip 2008 Posty: 1140 Skąd: Jawor
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 09:58
|
|
|
Wernadka link do arcydzieł. Dziekuję, ze mogłam nacieszyć oczy takimi cudownościami.

|
|
|
|
 |
Anisa
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 28 Cze 2009 Posty: 557 Skąd: Lublin
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
kociamama
Użytkownik aktywny


Kraj:

Dołączyła: 22 Cze 2009 Posty: 367 Skąd: Śląsk
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
ania75
Milczek


Kraj:

Dołączyła: 07 Sty 2010 Posty: 29 Skąd: Biala Podlaska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
liken
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Wiek: 41 Dołączyła: 18 Mar 2007 Posty: 539 Skąd: Śląsk/obecnie Kraków
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 13 Sty, 2010 08:50
|
|
|
ania75 schematy możesz znaleźć w tym wątku. Wprawdzie są to 62 strony, ale przeczytanie wszystkiego, a przynajmniej większości, da Ci wyobrażenie czym jest haft matematyczny i jak się go robi. Gdzieś na początku jest tez instrukcja obrazkowa mojego autorstwa Po drodze są linki do różnych wzorów. Niektóre mogą już nie działać, ale są takie, które działają na pewno, więc się nie zrażaj, tylko szukaj. A wyszywa się albo zwykła nicią albo (co bardziej polecam) pojedyncza nitką muliny.
Dobrej zabawy!
kociamama jak zwykle cudnie! Tym razem najbardziej podobają mi się kolorowe kwiaty 
|
_________________ http://megliken.pl
http://megliken.blogspot.com
http://picasaweb.google.com/megliken
 |
|
|
|
 |
ania75
Milczek


Kraj:

Dołączyła: 07 Sty 2010 Posty: 29 Skąd: Biala Podlaska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Jadzia60
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 07 Lis 2008 Posty: 162
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
bonnie87
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 38 Dołączyła: 30 Maj 2009 Posty: 163 Skąd: małopolska/śląsk
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 08:32
|
|
|
Wow... piękne są prace tej Rosjanki, naprawdę aż dech zapiera. Też bym chciała mieć takie zdolności, zazdroszczę, ojj, zazdroszczę 
|
_________________ Moja galeria: http://picasaweb.google.pl/groszka87

 |
|
|
|
 |
moslamawe
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 51 Dołączyła: 05 Mar 2006 Posty: 1449
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kociamama
Użytkownik aktywny


Kraj:

Dołączyła: 22 Cze 2009 Posty: 367 Skąd: Śląsk
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 11:35
|
|
|
liken
bardzo dziękuję - mnie też te kwiatki się podobają
Jeszcze z remanentów świątecznych:
,
i całkiem nowe rzeczy:
dla wnuczki sąsiadki
i koperta do kompletu
i prezent "główny"
- zdjęcie telefonem
- zdjęcie aparatem
i takie karteczki "z okazji":
, 
|
_________________ http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.
 |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 12:00
|
|
|
kociamama, 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
ania75
Milczek


Kraj:

Dołączyła: 07 Sty 2010 Posty: 29 Skąd: Biala Podlaska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
joaska77
Użytkownik aktywny


Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 04 Cze 2009 Posty: 451 Skąd: mazowieckie
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Jadzia60
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 07 Lis 2008 Posty: 162
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Anisa
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 28 Cze 2009 Posty: 557 Skąd: Lublin
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|