RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: beacia-24
Wto 08 Lis, 2011 18:19
[kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Autor Wiadomość
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 10:12   

Piękne prace tej Rosjanki uklon uklon uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
alexandra20 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Sty 2009
Posty: 104
Skąd: Bydgoszcz

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 12:21   

ja jestem w głębokim szoku:D śliczne te obrazki:D ciekawe czy tak same z własnej weny to robią czy z jakiegoś obrazka?

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
te_sia
Użytkownik aktywny


Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 446
Skąd: zachodniopomorskie

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 13:24   

Zdolna kobieta takie obrazy -to artystka - widac ,ze czesc obrazu jest malowana a haft jest uzupelnieniem

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://te-sia.fotosik.pl
 
     
kociamama 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 367
Skąd: Śląsk

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 17:10   

te_siu
te obrazy nie są malowane, one są wyszywane na tkaninie, która tworzy tło dla haftu.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.

 
     
Jadzia60 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 162

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 17:22   

Wernatka dziękuję za kolejny link. uklon Kiedyś uczyłam się rosyjskiego więc teraz będę miała okazję przypomnieć sobie ten język. Jestem ciekawa ile zrozumiem. hmm
Liken oczywiście będę dokumentowała etapy mojej pracy nie wiem tylko czy starczy mi cierpliwości do zapełnienia całej kartki haftem co

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Jadzia

Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05

 
     
kociamama 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 367
Skąd: Śląsk

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 18:17   

Jadziu
masz we mnie wiernego kibica cmok
z ciekawością będę oglądać Twoje poczynania.

A teraz od SZTUKI wracamy do rękodzieła.
Na jeszcze jedną wymiankę zrobiłam takie drobiazgi:
obrazek

karteczka

i życzenia świąteczne


+1  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.

 
     
Jadzia60 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 162

Medale: Brak

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 18:50   

Kociamama Twoje rękodzieło jest cudowne brawo brawo brawo Zwłaszcza obraz z różyczką toż to już sztuka cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Jadzia

Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05

 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 19:47   

kociamama, Smile super cool cool cool brawo brawo brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
wernatka 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 1082
Skąd: Warmia

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 22:11   

kociamama,Twoje prace są bardzo ładne,szczególnie wpadła mi w oko karteczka z kwiatkami.


Mam nadzieję,że mnie nie wyrzucicie za natręctwo,ale dla zainteresowanych szczegółami
znalazłam fragmenty 2 obrazów L.Saszko w powiększeniu



Pod obrazkiem można kliknąć w Полный размер i powiększyć obrazek jeszcze bardziej.
Cały album jest wart obejrzenia,obrazy są wyszyte różnymi technikami.

  plus minus  Kto ocenił?
Ostatnio zmieniony przez wernatka Pon 11 Sty, 2010 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ABA 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 1140
Skąd: Jawor

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 09:58   

Wernadka link do arcydzieł. Dziekuję, ze mogłam nacieszyć oczy takimi cudownościami.
cmoknięcie brawo brawo brawo brawo

  plus minus  Kto ocenił?
 
 
     
Anisa 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Cze 2009
Posty: 557
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 11:39   

kociamama, wspaniałe prace brawo a karteczka z kwiatkiem to jakaś znajoma mi się wydaje Wink . A prace tej artystki to istne arcydzieła i nowe wyzwanie dla nas Very Happy .

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje blogi: Zaczarowany Zakątek
Ogrodowy Zakątek
ArtPasjone Facebook
 
     
kociamama 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 367
Skąd: Śląsk

Medale: Brak

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 19:40   

Jadzia, gosias, wernatka, Anisa
bardzo dziękuję uklon

Anisa
masz rację, że karteczka wydaje Ci się znajoma - od Ciebie dostałam wzór i instrukcję kwiatek dla ciebie dziękuję

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.

 
     
ania75 
Milczek



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 29
Skąd: Biala Podlaska

Medale: Brak

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 23:42   

Przepiękne karteczki brawo kociamama powiedz gdzie mogłabym mogę znaleśc schematy i jakich nici się do tego używa? cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam ania75


www.ania75.fotosik.pl
www.zaczarowaneszydekoinietylko.blogspot.com
 
     
liken 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 5 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 539
Skąd: Śląsk/obecnie Kraków

Medale: Brak

Wysłany: Śro 13 Sty, 2010 08:50   

ania75 schematy możesz znaleźć w tym wątku. Wprawdzie są to 62 strony, ale przeczytanie wszystkiego, a przynajmniej większości, da Ci wyobrażenie czym jest haft matematyczny i jak się go robi. Gdzieś na początku jest tez instrukcja obrazkowa mojego autorstwa bye bye Po drodze są linki do różnych wzorów. Niektóre mogą już nie działać, ale są takie, które działają na pewno, więc się nie zrażaj, tylko szukaj. A wyszywa się albo zwykła nicią albo (co bardziej polecam) pojedyncza nitką muliny.

Dobrej zabawy!

kociamama jak zwykle cudnie! Tym razem najbardziej podobają mi się kolorowe kwiaty Very Happy

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://megliken.pl
http://megliken.blogspot.com
http://picasaweb.google.com/megliken
 
     
ania75 
Milczek



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 29
Skąd: Biala Podlaska

Medale: Brak

Wysłany: Śro 13 Sty, 2010 11:55   

Dziękuje Ci liken,wieczorkiem będę szukac, pozdrawiam cmoknięcie

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam ania75


www.ania75.fotosik.pl
www.zaczarowaneszydekoinietylko.blogspot.com
 
     
Jadzia60 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 162

Medale: Brak

Wysłany: Śro 13 Sty, 2010 18:04   

Wernadka po raz kolejny wielkie dzięki. uklon uklon uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Jadzia

Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05

 
     
bonnie87 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: małopolska/śląsk

Medale: Brak

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 08:32   

Wow... piękne są prace tej Rosjanki, naprawdę aż dech zapiera. Też bym chciała mieć takie zdolności, zazdroszczę, ojj, zazdroszczę wściekły

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moja galeria: http://picasaweb.google.pl/groszka87

 
 
     
moslamawe 
Użytkownik b. aktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 21 razy
Wiek: 51
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 1449

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 11:16   

bonnie87 napisał/a:
Też bym chciała mieć takie zdolności, zazdroszczę, ojj, zazdroszczę
ja też
ciekawi mnie jak ona planuje sobie taki obraz bo tam widac na niektórych obrazach pod nitkami różne kolory tła

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
pozdrowienia z Żelisławic - Moslamawe
http://moslamawe.fotosik.pl/albumy/12897.html
http://picasaweb.google.com/Monia1974/
http://chomikuj.pl/moslamawe
Ostatnio zmieniony przez moslamawe Czw 14 Sty, 2010 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kociamama 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 367
Skąd: Śląsk

Medale: Brak

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 11:35   

liken
bardzo dziękuję - mnie też te kwiatki się podobają daję nogę

Jeszcze z remanentów świątecznych:
,

i całkiem nowe rzeczy:
dla wnuczki sąsiadki

i koperta do kompletu

i prezent "główny"
- zdjęcie telefonem
- zdjęcie aparatem
i takie karteczki "z okazji":
,

+2  plus minus  Kto ocenił?
_________________
http://picasaweb.google.pl/elunia1954
Mój blog. Zapraszam.

 
     
gosias 
Super gaduła :))



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 49 razy
Wiek: 65
Dołączyła: 20 Sie 2006
Posty: 11495
Skąd: Białystok

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 12:00   

kociamama, cool cool cool cool cool brawo brawo brawo brawo

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Gosia (gosias) Smile
 
 
     
ania75 
Milczek



Kraj:
Poland

Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 29
Skąd: Biala Podlaska

Medale: Brak

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 12:12   

kociamama piękne rzeczy tworzysz cool uklon uklon uklon

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam ania75


www.ania75.fotosik.pl
www.zaczarowaneszydekoinietylko.blogspot.com
 
     
joaska77 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączyła: 04 Cze 2009
Posty: 451
Skąd: mazowieckie

Medale: Brak

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 12:41   

Podziwiam Wasze prace brawo brawo brawo .

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Aśka

http://picasaweb.google.com/joaska.k
http://swiatrobotek.blogspot.com/
http://hand-made10.blogspot.com
 
     
Jadzia60 
Użytkownik średnioaktywny



Kraj:
Poland

Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 162

Medale: Brak

Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 23:03   

Kociamama brawo brawo brawo
Gdzie znalazłaś te aniołki? Są cudne radocha

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Pozdrawiam Jadzia

Zapraszam do mnie
http://picasaweb.google.pl/Jadwiga05

 
     
Anisa 
Użytkownik aktywny



Kraj:
Poland

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 28 Cze 2009
Posty: 557
Skąd: Lublin

Medale: Brak

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010 16:35   

kociamama, świetne kartki, brawo ale najbardziej podobają mi się aniołki, też pierwszy raz widzę ten wzór.

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Moje blogi: Zaczarowany Zakątek
Ogrodowy Zakątek
ArtPasjone Facebook
 
     
Beata T 
Użytkownik b. aktywny



Rangi dodatkowe:
przyjaciel

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 2494
Skąd: okolice Warszawy

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: Pią 15 Sty, 2010 16:51   

niesamowite są te obrazy hahahihi

  plus minus  Kto ocenił?
_________________
Serwetki,Ubrania
Bloguje
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 32