Przesunięty przez: maranta Czw 12 Kwi, 2007 14:23 |
biżu Krulikowe:) |
| Autor |
Wiadomość |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 08 Cze, 2007 15:18
|
|
|
| Anna B. napisał/a: | | Krótko mówiąc -chcesz mieć coraz mniej czasu na spanie? | Aniu i tak już prawie nie sypiam;) szkoda że dzień ma tylko 24 godziny 
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Krulik Pią 08 Cze, 2007 15:22, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 13:25
|
|
|
moje ostatnie prace zrobione na zamówienie, niestety zdjęcia wyszły kiepsko

|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Krulik Pon 11 Cze, 2007 13:27, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007 13:50
|
|
|
ależ piękności 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Zosia32
Użytkownik b. aktywny Zosia32

Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 49 Dołączyła: 25 Kwi 2007 Posty: 2565 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007 09:18
|
|
|
Krulik śliczności
Pozdrowienia 
|
|
|
|
 |
evita
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 47 Dołączyła: 08 Lut 2007 Posty: 145 Skąd: Chełm
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007 13:14
|
|
|
super kolczyki 
|
_________________ Miłego dnia życzę i pozdrawiam |
|
|
|
 |
mama Jo
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 29 Maj 2007 Posty: 149 Skąd: Kraków
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 20:20
|
|
|
Dzięki dziewczyny! zabieram się za kolekcję do Desikowej Celi.. może będzie zainteresowanie 
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
szyszka
Użytkownik aktywny Agata :)

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 40 Dołączyła: 29 Lis 2006 Posty: 328 Skąd: Jelenia Góra
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007 09:09
|
|
|
Biżu robisz super. 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
alla
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 60 Dołączyła: 16 Wrz 2005 Posty: 216
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 18:52
|
|
|
Dzięki dziewczyny:)
Alla, używam posrebrzanego bo jest tańszy a właściwie nie ma różnicy jeśli chodzi o efekt, no chyba że ktoś jest uczulony. Czasem łączę go też z miedzianym, ale miedziany szybko ciemnieje pod wpływem powietrza.[/scroll]
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 16:47
|
|
|
Nowe krulikowe biżu:
a to w trakcie roboty:
a te są skończone, ale kwiatek mi sie nie podoba:/ muszę go na coś wymienić...
no i bigle mi się skończyły!!! a miałam ich 100 par!
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
| Ostatnio zmieniony przez Krulik Pią 22 Cze, 2007 16:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 17:02
|
|
|
ooooooooooooooooooooooooo śliczności 
|
_________________
|
|
|
|
 |
Jasieńka
Użytkownik b. aktywny Joasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 44 Dołączyła: 24 Sty 2007 Posty: 2011 Skąd: Marklowice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Halkuk
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 18 razy Wiek: 63 Dołączyła: 25 Sie 2005 Posty: 4709 Skąd: Bytom
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 18:34
|
|
|
Ojejku jakie to piękne 
|
_________________ Pozdrawiam - Halina. |
|
|
|
 |
Marwalen
Użytkownik aktywny marwalen


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 16 razy Wiek: 57 Dołączyła: 15 Lis 2005 Posty: 790 Skąd: Białystok
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 23:40
|
|
|
Ale mi się pochwał dostało:) DZIĘKI! ostatnio mało zrobiłam, bo szydełkowałam, ale teraz produkcja do Celi chyba się wreszcie rozpocznie:)
|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
szyszka
Użytkownik aktywny Agata :)

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 40 Dołączyła: 29 Lis 2006 Posty: 328 Skąd: Jelenia Góra
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007 11:18
|
|
|
Śliczne 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
asia0407
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 44 Dołączyła: 24 Paź 2005 Posty: 674 Skąd: Radom
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
moslamawe
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 51 Dołączyła: 05 Mar 2006 Posty: 1449
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Zosia32
Użytkownik b. aktywny Zosia32

Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 49 Dołączyła: 25 Kwi 2007 Posty: 2565 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007 11:49
|
|
|
Krulik prawdziwe cuda tworzysz cudneeeeeeeeeeeeee
Pozdrowienia 
|
|
|
|
 |
alienacja
Użytkownik małomówny


Kraj:

Wiek: 40 Dołączyła: 24 Cze 2007 Posty: 52 Skąd: Manchester
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007 22:25
|
|
|
Mi tez sie bardzo podobaja ^^
Uwielbiam kolczyki i kupuje ich dosc duzo... A ostatnio sie zaczelam zastanawiac czy nie praktyczniej bedzie jak je bede sobie robila po prostu... Ale to wszystko narazie tylko na etapach rozmyslan ^^.
Niemniej, popatrzec na czyjes prace tez jest fajnie ^_____^ Szczegolnie jak sa tak ladne 
|
|
|
|
 |
Krulik
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 4 razy Dołączyła: 24 Mar 2007 Posty: 619 Skąd: Warszawa
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 12 Lip, 2007 16:44
|
|
|
Dzięki za pochwały Zrobiłam kilka nowych i dokończyłam zaczęte... tylko czekam aż zapięcia zamówione przyjdą, bo nie ma na czym tych kolczyków wieszać;P

|
_________________ moje biżuteryjne, uszyte, wyrysowane...
http://krulikart.blox.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|