Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Prace Klary-w oderwaniu od codzienności. |
| Autor |
Wiadomość |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012 10:30
|
|
|
dom_Klary, 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012 10:36
|
|
|
dom_Klary, 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
avante
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 40 razy Wiek: 45 Dołączyła: 28 Lip 2007 Posty: 794
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
elawe
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 10 razy Wiek: 63 Dołączyła: 14 Kwi 2011 Posty: 650 Skąd: Szydłowiec
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
stonesik
Użytkownik aktywny Ewa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 50 Dołączyła: 08 Paź 2009 Posty: 594 Skąd: Lublin
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012 18:24
|
|
|
Litości! Kobieto! Ja jeszcze po parasolce nie doszłam do siebie
Klarciu, guru Ty moje - czy te kwiatuszki na dole kołnierzyka robione są na szydełku??? Bo jeśli tak, to chyba mam pomysł 
|
_________________ http://picasaweb.google.p...feat=directlink |
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 13 Cze, 2012 18:34
|
|
|
| stonesik napisał/a: | Litości! Kobieto! Ja jeszcze po parasolce nie doszłam do siebie
Klarciu, guru Ty moje - czy te kwiatuszki na dole kołnierzyka robione są na szydełku??? Bo jeśli tak, to chyba mam pomysł  |
Zarówno parasolka, jak i collar są robione szydełkiem. Kwiatki to element Irish
crochet, zresztą jak wszystkie fruwające elementy
Dzięki za uznanie,dla wszystkich buziaki,
https://www.facebook.com/DomKlary
|
_________________ http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
BogusiaS
Użytkownik średnioaktywny

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 70 Dołączyła: 01 Kwi 2012 Posty: 141
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012 08:32
|
|
|
ajaj jakie cudo
|
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012 09:39
|
|
|
parasolka cudo arcydzielo! gratulacje!
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paillette
Użytkownik b. aktywny Sylwia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 19 Paź 2008 Posty: 2843 Skąd: Lubin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 07:49
|
|
|
Ale śliczne słoneczne rękawiczki
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barburka
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 292 Skąd: Elbląg
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 22:05
|
|
|
dom_Klary, Same cudowności. Czy to Twoja praca zawodowa, czy tak tworzysz w wolnych chwilkach? 
|
_________________ www.ba-tele.fotosik.pl |
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 20 Cze, 2012 10:23
|
|
|
No cóż, i tak i tak, jestem projektantem, artysta, psiakrew, muszę coś zrobić, aby nie zwariowac.... nie ma gorszego środowiska niż świat, w którym niestety żyję... tyle zawiści, braku pokory, chamstwa ..... więc.... siedzę sobie w pieknym miejscu, macham nogami i tak z daleka od codzienności wymyślam głupoty, znaczy -bawię się. To miłe, ale najbardziej miłe miejsce to nasze forum, dlatego tutaj jestem. A praca? No, niestety, też, cholera jest,nawet w nadmiarze...
https://www.facebook.com/DomKlary
|
_________________ http://domklary.com/
https://www.facebook.com/DomKlary |
|
|
|
 |
dom_Klary
Użytkownik b. aktywny Prowence


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 42 razy Dołączyła: 17 Maj 2007 Posty: 1790 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|