|
Prace Barbara 1 - 2013 rok |
| Autor |
Wiadomość |
anita1
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 16 Sie 2008 Posty: 260
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012 18:56
|
|
|
Super sukienki!
|
_________________ Anita |
|
|
|
 |
Kamoni
Użytkownik aktywny Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Wiek: 56 Dołączyła: 15 Maj 2009 Posty: 909 Skąd: Zielona Góra
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jolanta59
Użytkownik średnioaktywny Jola

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 75 Dołączyła: 15 Lis 2009 Posty: 292
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012 19:05
|
|
|
Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin

|
|
|
|
 |
Viola
Użytkownik aktywny Viola


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 53 Dołączyła: 15 Lut 2006 Posty: 683 Skąd: Kłobuck
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012 13:08
|
|
|
Basiu jak zawsze przepięknie 
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012 15:56
|
|
|
Basiu, śliczna sukienka.
Piękny wzorek dobrałaś.
Basiu, spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe.
Dużo zdrówka i miłości i nieustającej weny twórczej.

|
_________________ Pozdrawiam Danusia
Moje prace:
http://malgoska2111.fotosik.pl/
https://picasaweb.google.com/malgoska2111 |
| Ostatnio zmieniony przez małgośka Śro 14 Mar, 2012 21:12, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 17 Mar, 2012 13:45
|
|
|
| barbara 1 napisał/a: | | .(wzór włóczkożerny) | , ale śliczny 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ainer
Użytkownik b. aktywny Renia

Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 66 Dołączyła: 25 Lut 2009 Posty: 2469 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katrinka
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 57 Dołączyła: 14 Lip 2009 Posty: 1990 Skąd: Warmińsko-mazurskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 12:30
|
|
|
Świetna tunika 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
anna.pluta1
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 19 Sty 2009 Posty: 2365 Skąd: świętokrzyskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 23:08
|
|
|
barbara 1, masz oczęta dobre,
aby tyle robić tą czarną nitką.
Śliczna tunika. 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
anle
Użytkownik b. aktywny Anna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 47 Dołączyła: 05 Mar 2010 Posty: 1815
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 07:38
|
|
|
Super tunika 
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 07:46
|
|
|
jejku, jakie piękne !
i sukienka i tunika - i znowu czarne ! - naprawdę podziwiam 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 08:21
|
|
|
Dziękuje dziewczyny
| nula napisał/a: | | i znowu czarne ! - naprawdę podziwiam |
mnie to naprawdę wcale nie przeszkadza,czy czarne czy białe nitki i tak robie w okularach
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 17:41
|
|
|
Jestem załamana
Dzisiaj rano mój tata został potracony jadąc na rowerze przez samochód.Zginał na miejscu.Miał 69 lat
|
_________________ http://picasaweb.google.com/barbara1.lyko |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|