|
kabyr nowa suknia |
| Autor |
Wiadomość |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Mariola
Użytkownik aktywny Mariola:)


Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 62 Dołączyła: 23 Sty 2009 Posty: 961 Skąd: Orle
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012 16:30
|
|
|
cudo 
|
_________________ Mariola
mojerobotkowo.blogspot.com |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012 07:51
|
|
|
co by tu napisać, żeby się nie powtarzać
chyba się nie da - więc powtórzę za koleżankami : FANTASTYCZNA !!!!! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
Kamoni
Użytkownik aktywny Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Wiek: 56 Dołączyła: 15 Maj 2009 Posty: 909 Skąd: Zielona Góra
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012 09:52
|
|
|
Bardzo dziękuję za tyle pochlebnych opini.

|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 08 Mar, 2012 23:12
|
|
|
kabyr
- bluzeczka wspaniała i kolor fajny , dla niektórych - bardzo 'odważny' ( to ja )
- zauważyłam , że lubisz nosić takie bluzeczki z elemetów i dobrze - bo świetnie w nich wyglądasz 
|
|
|
|
 |
Szachrajka
Użytkownik aktywny zwyczajnie jestem

Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 68 Dołączyła: 15 Lis 2011 Posty: 613 Skąd: Białystok
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 09 Mar, 2012 08:35
|
|
|
EXTRA się układa i prezentuje 
|
_________________ Czasami na stronie szkiełka pojawia się jakaś pchełka. Skacze takie to, po trosze gryzie wszystkich i łaskocze. I wcale to nie jest bajka, choć z pchły tej niezła szachrajka.
Adres galerii:
http://www.fmix.pl/moje_albumy/1 |
|
|
|
 |
anita1
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 16 Sie 2008 Posty: 260
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012 18:58
|
|
|
Super!!
|
_________________ Anita |
|
|
|
 |
Viola
Użytkownik aktywny Viola


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 53 Dołączyła: 15 Lut 2006 Posty: 683 Skąd: Kłobuck
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ABA
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 10 Lip 2008 Posty: 1140 Skąd: Jawor
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012 19:27
|
|
|
Na lato bluzeczka jak znalazł.

|
_________________ Gość Serdecznie Ciebie witam
 |
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 10 Mar, 2012 19:57
|
|
|
bluzeczka cudo 
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 18:25
|
|
|
Cieszę się, że podoba się Wam moja bluzeczka.
Muszę powiedzieć, że miałam ją już ubraną dwa razy
i nic się nie dzieje.
Dzisiaj skończyłam następną bluzeczkę.
Zrobiłam ją bardzo szybko.
Rzeczywiście robi się ją tak jak piszą dziewczyny w wątku szybciutko,
ale niestety mój umysł już tak nie pracuje :p laczek:
i wykończenie pod szyją zajęło mi tydzień.
Gdyby nie nasza Ania to chyba wrzuciła bym ją do kosza.
Tempa już jestem,
a wykończenie tego dekoltu jest bardzo proste.
Aniu jeszcze raz buziaczki za pomoc.
Jeszcze nie zblokowana,
ale muszę się pochwalić.
Leży fantastycznie.
Włóczka MIMOZA ok 15 dkg. Druty 3,5 KP
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
Runa
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Dołączyła: 29 Sty 2009 Posty: 2014
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 18:27
|
|
|
i jest fantastyczna 
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nowok54
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Wiek: 72 Dołączyła: 17 Gru 2010 Posty: 288 Skąd: katowice
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Gabriela36
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 51 Dołączyła: 29 Sty 2011 Posty: 329 Skąd: Lagiewniki Wielkie
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
katrinka
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 57 Dołączyła: 14 Lip 2009 Posty: 1990 Skąd: Warmińsko-mazurskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 18:56
|
|
|
Jejku jaka piękna i kolor śliczny 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
AlaJ
Użytkownik b. aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 70 razy Wiek: 70 Dołączyła: 21 Sty 2010 Posty: 1700
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
we_st
Użytkownik b. aktywny Weronika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 40 razy Wiek: 58 Dołączyła: 06 Mar 2007 Posty: 1690
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 21:21
|
|
|
oj oczy aż bolą od paczenia poraża swym pięknem. cudna jest
|
_________________ Zapraszam na bloga http://westlandowo.blogspot.de/ |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Aniela41
Gaduła ;) Mariola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 59 Dołączyła: 18 Lis 2008 Posty: 3087
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 22:02
|
|
|
Mnie też się podoba.
Pierwsza moja bluzka robiona bez przymiarki.
Leży jak ulał. 
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|