|
Kasiulkowe prace szydełkowe |
| Autor |
Wiadomość |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Natalia

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 33 razy Wiek: 71 Dołączyła: 05 Lut 2007 Posty: 1078 Skąd: ŚLĄSK
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012 10:26
|
|
|
super prace , szalik , rekawiczka , kartka 
|
|
|
|
 |
joanna76
Użytkownik aktywny joanna96


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 569
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012 19:15
|
|
|
jak zawsze pieknie kolorowo
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 15:40
|
|
|
Violetta21, Jarka, Paddington, saba52, Pysiatom, Natalia, joanna76, serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą po pomoc dla dwuletniego Mikołaja - członka mojej rodziny.
Więcej przeczytacie na blogu: http://kasiulkoweprace.bl...la-mikoaja.html
|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
| Ostatnio zmieniony przez 7Kasiulek7 Wto 28 Lut, 2012 15:42, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 29 Lut, 2012 11:39
|
|
|
Już jakiś czas temu powstała rękawiczka dla MADZIORKA. Więcej o niej przeczytacie na blogu po kliknięciu na obrazek poniżej. Serdecznie zapraszam!

|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
heniutkowo
Użytkownik aktywny heniutkowo

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 62 Dołączyła: 24 Mar 2009 Posty: 462
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 29 Lut, 2012 13:16
|
|
|

|
_________________ fotosik-heniutkowo |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 02 Mar, 2012 09:00
|
|
|

|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 09:04
|
|
|
Violetta21, heniutkowo, saba52, Jarka, Pysiatom, serdecznie dziękuję
Wczoraj do klientki poleciał szalik w Nyan Cat'em. To już czwarty taki tęczowy projekt. Tym razem wykorzystywałam wszelkie wolne chwile, aby ukończyć go w terminie, więc zabrałam go na uczelnię. O efektach przeczytacie po kliknięciu na zdjęcia poniżej. Tam też więcej fotografii.

|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
| Ostatnio zmieniony przez 7Kasiulek7 Sob 03 Mar, 2012 09:05, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katrinka
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 57 Dołączyła: 14 Lip 2009 Posty: 1990 Skąd: Warmińsko-mazurskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 13:27
|
|
|
Świetny.Twoje prace zawsze poprawiają mi humor,są takie kolorowe i wesołe 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 15:44
|
|
|
Bajeczny ten szalik 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 17:35
|
|
|
wspaniały, bardzo pomysłowy szalik, a opowieści uczelniane przypomniały mi jak moja koleżanka wkręcając się w szydełkowanie- dopiero na studiach,ale na szeroką skalę- robiła na zajęciach seminaryjnych wywołując zawsze poruszenie w śród prowadzących. nasza grupa studencka była już zaznajomiona z tematem więc nic nie mówiliśmy a i kilka razy broniliśmy koleżankę przed tekstami w stylu żeby wyszła, że to skandal... a nudne do szpiku kości zajęcia to nie skandal?
Szalik jak zawsze u Ciebie pierwsza klasa.
Pozdrawiam
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012 20:15
|
|
|
rewelacyjny szalik jak tęcza po deszczu 
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nismon
Użytkownik b. aktywny Monika


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 49 Dołączyła: 14 Lis 2008 Posty: 1644 Skąd: Braniewo
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 12:28
|
|
|
lamika88, katrinka, Violetta21, Jarka, Paddington, sabina71, nismon, dziękuję serdecznie
| katrinka napisał/a: | | Twoje prace zawsze poprawiają mi humor |
Cieszę się bardzo : )
| Paddington napisał/a: | | kilka razy broniliśmy koleżankę przed tekstami w stylu żeby wyszła, że to skandal... a nudne do szpiku kości zajęcia to nie skandal? |
Sama prawda. Pierwszy wykład z ekonomii był o tym jakie to zmiany zaszły ostatnio w polskim prawie i dlaczego (podwyżki podatków, wieku emerytalnego itp.). Przynajmniej nie trzeba było notować 
|
_________________ Kasiulkowe prace
Kiermasz Kasiulka
Galeria - Picasa |
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012 13:12
|
|
|
Piękne prace i jakie śliczne kolorki 
|
_________________ Serwetki,Ubrania
Bloguje
|
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
anle
Użytkownik b. aktywny Anna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 47 Dołączyła: 05 Mar 2010 Posty: 1815
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012 07:31
|
|
|
Super czołg 
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|