Przesunięty przez: Bernadka Śro 06 Paź, 2010 19:27 |
Awenturyn - moje małe conieco :) różowo str 41 |
| Autor |
Wiadomość |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 13 Lut, 2012 22:30
|
|
|
Idziesz jak burza 
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 14 Lut, 2012 07:44
|
|
|
Migusiem Ci to idzie
Jak patrze to mam ochote wrocic do mojego wrzuconego w kat obrusu szydelkowego z elementow...
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012 18:27
|
|
|
ciapara obrusik śliczny
a ponieważ zaczęłam wszystko widzieć w kwadratach
mała odskocznia
wielkanocne fioletowe dodatki do kuchni
i kolejna do kolekcji zielona (prawie skończona)

|
_________________
podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376 |
| Ostatnio zmieniony przez Awenturyn Pią 17 Lut, 2012 18:30, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 17 Lut, 2012 18:55
|
|
|
Mam dylemat... zaczełąm ten obrus i nie wiem jak teraz kwadrat przerobic na okrągły obrus... a jest taka potrzeba...moze macie pomysł jakiś... to mój pierwszy tego typu zaczęty i porzucony zamysł...
Awenturyn, masz jakąś koncepcję może???
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 08:26
|
|
|

|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
jolajka
Użytkownik aktywny jolajka


Kraj:

Pomogła: 10 razy Wiek: 55 Dołączyła: 23 Lut 2011 Posty: 315
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 13:29
|
|
|
ciapara nie potrafie słownie opisać jak przerobić obrus ale może ten schemat ci pomoże (może nie do końca będzie okrągły no ale warto spróbować)
cztery koła = 1 kwadrat
czyli koła 2,3,7,8 = 1 kwadrat ,koła 4,9,10 = 3/4 kwadratu itd

|
_________________
podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376 |
| Ostatnio zmieniony przez Awenturyn Sob 18 Lut, 2012 13:31, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 13:35
|
|
|
Patrze na Twoj schemat, wiem o co chodzi, ale boje sie ze przy moich kwadratach to sie nie uda...Juz myslalam zeby zrobic kwadrat i zwykla siatka obrzucic go nadajac mu ksztalt okragły...
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012 14:42
|
|
|
ciapara i przy tych kwadratach sie uda ale ciut pracy przy tym będzie
ale i twój pomysł tez jest ciekawy
|
_________________
podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376 |
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 12:47
|
|
|
serwetka skończona a blokowanie zostawiam mamie
KAJA , szydełko 1,25 , 54x28cm

|
_________________
podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376 |
| Ostatnio zmieniony przez Awenturyn Nie 19 Lut, 2012 12:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 13:58
|
|
|
Kolor szalenie pożądany w taki smutny dzień 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
| Ostatnio zmieniony przez ciapara Nie 19 Lut, 2012 13:58, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 20:45
|
|
|
Nie dziwię się, że potrzebowałaś przerywników - choć wiesz, jak ja zaczęłam stosować przerywniki przy firance z kwadratów, to mi tak zeszły 2 lata... Ale wierzę, że Ty jesteś bardziej zdyscyplinowana.
Zielony bieżniczek w sam raz na wiosnę i jajka śliczne również! 
|
|
|
|
 |
emma40
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 476 Skąd: Wielkopolska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 10:16
|
|
|
dziekuje
| Apak napisał/a: | Nie dziwię się, że potrzebowałaś przerywników - choć wiesz, jak ja zaczęłam stosować przerywniki przy firance z kwadratów, to mi tak zeszły 2 lata... Ale wierzę, że Ty jesteś bardziej zdyscyplinowana.
Zielony bieżniczek w sam raz na wiosnę i jajka śliczne również!  |
zdecydowanie tyle przerwy nie bedzie
mam już połowe więc teraz "z górki"
poza tym obiecałam sobie że na wiosne bedzie cosik nowego w pokoju
............. choć zamówiłam sobie bordową Maxi na tunike więc jak przyjdzie to zapewne obrusik pójdzie na chwile w odstawke 
|
_________________
podaruj 1% mojemu synkowi http://dzieciom.pl/podopieczni/22376 |
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 10:21
|
|
|
ladniutki bieżnikbardzo wiosenny 
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 20:28
|
|
|
śliczna serwetka i obrus zapowiada się wspaniale 
|
_________________ Serwetki,Ubrania
Bloguje
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 36 |
|
|