|
Zakątek pełen drobiazgów- sowa i baletnice s. 145 |
| Autor |
Wiadomość |
Pysiatom
Super gaduła :)) Kasia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 34 razy Wiek: 57 Dołączyła: 16 Paź 2007 Posty: 7778 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
joanna76
Użytkownik aktywny joanna96


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 569
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012 09:14
|
|
|
Aniolek cudowny !!!!!
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 01 Lut, 2012 16:54
|
|
|
piękne aniołki- i te xxx i ten szydełkowy
Cuda tworzysz i widzę, że wszystko takie misterne. Ja teraz też mam rzut na xxx- robię obraz pt: Frederic w bibliotece.
Serdeczenie pozdreawiam i podziwiam.
Do zobaczenia 
|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012 19:47
|
|
|
Pysiatom, joanna76, beacia-24, żabka, Paddington, Beata T - bardzo dziękuję za tyyyyle przemiłych słów
Paddington - noooo, to ja trzymam kciuki za Twoje xxxxxx przedsięwzięcie - ja mam zaczęte bzy i coś nie chcą w pełni zakwitnąć kolejny rok....
|
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 12:12
|
|
|
Nie mogę na razie pokazać najnowszych nowości więc wrzucę tu moje wytwory dla dzieci. A właściwie dla jednego dziecka Już pokazywałam je w dziale szydełkowym jakieś pół roku temu i pewnie niektóre z Was je widziały, ale żeby wszystko było w jednym miejscu.... Poza tym dojrzewa we mnie temat kolejnej sukienki - po tym, jak naoglądałam się śliczności dla małej królewny u ciapary.... Najpierw skończę różności wymiankowe, a potem pewnie zaszaleję dla córci
To sukienka na chrzest dla Małgosi. Buciki i czapeczkę zrobiła Ciocia.
A to truskawkowa czapeczka
Do kompletu Ciocia wydrutowała śliczny sweterek i wyszydełkowała kapciuszki, ale nie mam jeszcze zdjęć...
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katrinka
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 57 Dołączyła: 14 Lip 2009 Posty: 1990 Skąd: Warmińsko-mazurskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 13:18
|
|
|
Jakie słodkie ciuszki i modelka w truskaweczce sliczna 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 13:22
|
|
|
słodkie i cudne!!!! 
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
M.
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 35 razy Wiek: 62 Dołączyła: 11 Lip 2009 Posty: 1845 Skąd: Olsztyn
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 14:17
|
|
|
Cudne 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Docia60
Użytkownik średnioaktywny Docia60

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Dołączyła: 11 Paź 2011 Posty: 145 Skąd: Kraków
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 15:56
|
|
|
Śliczności 
|
_________________ Pozdrawiam Docia60.
Moje prace można obejrzeć tutaj. |
|
|
|
 |
mroowa
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 42 Dołączyła: 29 Gru 2007 Posty: 110 Skąd: Kraków
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Viola
Użytkownik aktywny Viola


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 53 Dołączyła: 15 Lut 2006 Posty: 683 Skąd: Kłobuck
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
emma40
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 4 razy Dołączyła: 16 Gru 2007 Posty: 476 Skąd: Wielkopolska
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elci_a
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 41 Dołączyła: 04 Paź 2010 Posty: 285 Skąd: Barcino
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012 20:06
|
|
|
Śliczna czapeczka. Bardzo fajnie wykonana
|
|
|
|
 |
joanna76
Użytkownik aktywny joanna96


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 569
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 12:52
|
|
|
| katrinka napisał/a: | Jakie słodkie ciuszki i modelka w truskaweczce sliczna  |
|
|
|
|
 |
beti9
Użytkownik b. aktywny beti9


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 60 Dołączyła: 09 Mar 2009 Posty: 1071 Skąd: Wielkopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Apak
Użytkownik b. aktywny Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 17 razy Dołączyła: 07 Kwi 2011 Posty: 2644 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 15:03
|
|
|
lamika88, katrinka, Krakowianka, Violetta21, M., Docia60, mroowa, Awenturyn, Viola, Emma40, Madzia, Elci_a, joanna76, beti9 - Serdeczne dzięki dla Was za tyyyyyle przemiłych słów!

|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 15:14
|
|
|
| katrinka napisał/a: | | Jakie słodkie ciuszki i modelka w truskaweczce sliczna | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
sabina71
Użytkownik średnioaktywny

Kraj:

Wiek: 54 Dołączyła: 13 Mar 2010 Posty: 232 Skąd: Rybnik
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 16:02
|
|
|
cudna sukieniusia 
|
_________________ sabina |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|