|
Różności Janeczki :) |
| Autor |
Wiadomość |
ewbas
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 11 Sty 2009 Posty: 162 Skąd: Maksymilianowo
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
żabka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Wiek: 50 Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 3301 Skąd: Swarzędz
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gustavo_2008
Użytkownik b. aktywny Małgorzata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Wiek: 65 Dołączyła: 27 Mar 2009 Posty: 1844 Skąd: Elbląg
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 10:54
|
|
|
Janeczko, tempo masz zwrotne same cudowności 
|
_________________ Pozdrawiam Małgorzata
Zapraszam na mój blog:
Dziergam więc jestem |
|
|
|
 |
Zula
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 56 Dołączyła: 10 Lip 2006 Posty: 760
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Aniela41
Gaduła ;) Mariola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 59 Dołączyła: 18 Lis 2008 Posty: 3087
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosia75
Milczek


Kraj:

Wiek: 50 Dołączyła: 15 Kwi 2010 Posty: 46 Skąd: Rokietnica
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 14:19
|
|
|
| lamika88 napisał/a: | | Ja już podziwiać nie nadążam uklon uklon uklon Piękne to wszystko brawo brawo brawo |
Ja też Janeczko, jesteś niesamowita 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
gabi12
Użytkownik aktywny cogito ergo sum


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 13 razy Wiek: 49 Dołączyła: 08 Gru 2007 Posty: 595 Skąd: Kamienica
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 10 Lis, 2010 18:40
|
|
|
Piękna narzutka!!Jak wszystko u Ciebie!!
|
_________________ MÓJ BLOG
MÓJ ALBUM |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
makramka
Użytkownik aktywny makramka


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 15 razy Wiek: 59 Dołączyła: 03 Lis 2010 Posty: 683 Skąd: małopolskie
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 11 Lis, 2010 11:11
|
|
|
| gabi12 napisał/a: | | Piękna narzutka!!Jak wszystko u Ciebie!! | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Mysza
Użytkownik aktywny


Kraj:

Wiek: 38 Dołączyła: 29 Gru 2008 Posty: 425 Skąd: Mysia Dziura, Chełm
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
janeczka33
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 6 razy Wiek: 66 Dołączyła: 11 Lis 2009 Posty: 876 Skąd: Kaszuby
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 09:21
|
|
|
Bozenka7, ewbas, żabka, gustavo_2008, Zula, Violetta21, Aniela41, gosia75, lamika88, gosias, gabi12, saba52, makramka, Jarka, Mysza,
Duże buziaki dla Was wszystkich za tyle miłych słów.
Czas więc na następne prace.

|
_________________ Mój album http://picasaweb.google.com/117461879781250019601
Założyłam blog. Zapraszam: http://janeczkowo.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
Bozenka7
Użytkownik b. aktywny

Kraj:

Wiek: 73 Dołączyła: 03 Sty 2008 Posty: 1203 Skąd: Trójmiasto
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 09:35
|
|
|
janeczka33, ....Wow,nie wierzę,ale cudowności...a jaki wspaniały tort... 
|
|
|
|
 |
Awenturyn
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Dołączyła: 16 Sie 2010 Posty: 1748
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 10:08
|
|
|
Kolejna porcja slicznosci
Alez Ty masz pracowite łapki
A torta pomyliłam ze szkatułka szydełkowa Hi hi ale i tak woła do mnie

|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
| Ostatnio zmieniony przez ciapara Wto 16 Lis, 2010 08:47, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 10:27
|
|
|
janeczka33, 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
Zula
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 56 Dołączyła: 10 Lip 2006 Posty: 760
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gabi12
Użytkownik aktywny cogito ergo sum


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 13 razy Wiek: 49 Dołączyła: 08 Gru 2007 Posty: 595 Skąd: Kamienica
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 11:15
|
|
|
| ciapara napisał/a: | A ostatnia szkatułka normalnie wola do mnie Smile
brawo brawo brawo |
No na pewno woła, bo to pyszny torcik
Piękne rzeczy i wspaniałe zastępy aniołów

|
_________________ MÓJ BLOG
MÓJ ALBUM |
| Ostatnio zmieniony przez gabi12 Pon 15 Lis, 2010 11:15, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Aniela41
Gaduła ;) Mariola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 59 Dołączyła: 18 Lis 2008 Posty: 3087
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 15:34
|
|
|
torcik woła do mnie... ale nie zjedz mnie.... wola zabierz mnie
jesc nie moge bo dietkuje...
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
| Ostatnio zmieniony przez ciapara Wto 16 Lis, 2010 08:49, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
jadzia59o
Użytkownik b. aktywny pala


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 66 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 1760 Skąd: slaskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|