|
Co nieco Saby52 Jestem str,69,70,71,72 |
| Autor |
Wiadomość |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 15:23
|
|
|

|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Martta
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 35 Dołączyła: 07 Cze 2010 Posty: 196 Skąd: Lubiąż/k. Wrocławia
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 20:25
|
|
|
Super! 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 20:26
|
|
|
świetne ponczo 
|
_________________
|
|
|
|
 |
amsta1
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 11 Mar 2007 Posty: 448
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 08:07
|
|
|
super ponczo dzisiaj u nas tak zimno, że chętnie bym je przygarnęła 
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 12:18
|
|
|
Martta, Bernadka, amsta1, SoWa, bjanna, elka j.,
dziękuję kochane kobietki
elka j., masz rację to anitex,robiłam z nitką maszynową , po praniu trochę "sflaczało"ale nie przeszkadza ,mimo ażuru jest cieplutkie.Może jeszcze dorobię sobie długie mitenki bo tego czegoś mam jeszcze kilka paczek. 
|
_________________ Zapraszam tu :
http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=7734
i tu:
http://picasaweb.google.com/110114884957185673730
nowy
https://picasaweb.google.com/102436567336293362533 |
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 12:55
|
|
|
Mam sentyment do anitexu, w tamtych czasach trudno go było dostać, jak wszystkie inne towary. Jeden z pierwszych swetrów robiłam właśnie z anitexu zakupionego spod lady i to był przez długi czas mój ulubiony sweterek. Może znajdę gdzieś fotkę w swoim archiwum domowym. Zapamiętałam tę włóczkę jako miłą i przytulaśną. 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:05
|
|
|
super 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elunia_olsztyn
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Wiek: 74 Dołączyła: 06 Sty 2010 Posty: 585
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 22:29
|
|
|
Miłych wakacji .
|
_________________ Ela z Olsztyna |
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010 06:52
|
|
|
saba52, 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 05 Wrz, 2010 15:02
|
|
|
ŚLICZNE | saba52 napisał/a: | | to co straciło pierwotny kolor przez moja głupotę | , a co się stało ??, ale teraz też jest super kolorek
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|