|
Prace gustavo_2008 |
| Autor |
Wiadomość |
kasia123
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 14 Wrz 2009 Posty: 1114 Skąd: Małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Celina
Użytkownik średnioaktywny Pozdrawiam z Elbląga

.jpg)
Kraj:

Pomogła: 2 razy Dołączyła: 22 Kwi 2006 Posty: 243 Skąd: Elbląg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bieta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 56 razy Dołączyła: 06 Cze 2009 Posty: 2660 Skąd: Lublin
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 20:31
|
|
|
gustavo_2008, śliczne prace
sweterek przepiękny szydełkowe dziergotki śliczne
a baletnica urzekła mnie lubię czarne xxx
|
_________________ http://ubiety.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 08:42
|
|
|
przepiękne prace 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
Ainer
Użytkownik b. aktywny Renia

Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 66 Dołączyła: 25 Lut 2009 Posty: 2469 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 09:12
|
|
|
| bieta napisał/a: | szydełkowe dziergotki śliczne
a baletnica urzekła mnie lubię czarne xxx | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 12:07
|
|
|
śliczne pracki, serwetka przepiękna.... 
|
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 22:08
|
|
|

|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 17 Cze, 2010 23:34
|
|
|
Piękne prace!!! Szczególnie zazdroszczę blezera
Ostatnio nie mam nerwów do krochmalenia i upinania... prasuję szydełkowe rzeczy przez wilgotny kawałek materiału i w międzyczasie naciągam i formuję Może to wystarczy, żeby wyrównać Twoją śliczną firankę?
|
_________________ moja stronka:
http://www.karmelek.info |
|
|
|
 |
gustavo_2008
Użytkownik b. aktywny Małgorzata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 22 razy Wiek: 65 Dołączyła: 27 Mar 2009 Posty: 1844 Skąd: Elbląg
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 16:07
|
|
|
Martta,halszka,Bożena-2000, SoWa, lamika88,marysia 54, Violetta21,Aniela41,bjanna,
joanna76,dehajola, Elżbieta P.,antosia, mimusia-1,kasia123,Celina,bieta,jusia1437,Ainer,
Jarka,Krakowianka,reni,katarina38,karmelek, dziękuję pięknie
| karmelek napisał/a: | | Ostatnio nie mam nerwów do krochmalenia i upinania... prasuję szydełkowe rzeczy przez wilgotny kawałek materiału i w międzyczasie naciągam i formuję Może to wystarczy, żeby wyrównać Twoją śliczną firankę? |
Mnie ostatnio tez brak cierpliwości do krochmalenia i upinania. Może to wystarczy? 
|
_________________ Pozdrawiam Małgorzata
Zapraszam na mój blog:
Dziergam więc jestem |
|
|
|
 |
Beata T
Użytkownik b. aktywny


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 18 Sie 2008 Posty: 2494 Skąd: okolice Warszawy
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 19 Cze, 2010 16:54
|
|
|
śliczna serwetka i firanka i jaka urocza baletnica 
|
_________________ Serwetki,Ubrania
Bloguje
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 23:25
|
|
|
świetna serweta i firanka jak marzenie , ja do takich rzeczy jak firana mam wielki brak więc Tobie cierpliwości zazdraszczam:) 
|
_________________
|
| Ostatnio zmieniony przez Bernadka Śro 23 Cze, 2010 23:26, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
małgośka
Gaduła ;) Danusia


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 23 razy Wiek: 57 Dołączyła: 11 Lis 2007 Posty: 3791 Skąd: śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gustavo_2008
Użytkownik b. aktywny Małgorzata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 22 razy Wiek: 65 Dołączyła: 27 Mar 2009 Posty: 1844 Skąd: Elbląg
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 19:31
|
|
|
Beata T,Bernadka,barbara 1,małgośka, wielkie dzieki
A to moje szale z Abrazo i Cascata tej samej autorki z kolekcji Twist Collective. Na razie tylko takie fotki
Abrazo zrobione z Luny drutami nr 3,5.
Cascata wydziergana z włóczki Fonseca Yarn Art drutami nr 4.
Jestem z nich bardzo zadowolona Na pewno będą w częstym użyciu 
|
_________________ Pozdrawiam Małgorzata
Zapraszam na mój blog:
Dziergam więc jestem |
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bieta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 56 razy Dołączyła: 06 Cze 2009 Posty: 2660 Skąd: Lublin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
karmelek
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 06 Sty 2006 Posty: 2227 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 22:27
|
|
|
| gustavo_2008 napisał/a: | | Jestem z nich bardzo zadowolona | bądź, bądź bo cudne są 
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
iwonka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 36 razy Wiek: 51 Dołączyła: 19 Paź 2007 Posty: 3021 Skąd: chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|