Przesunięty przez: maranta Sob 15 Wrz, 2007 20:45 |
Misia0808 -str. 210 nowosci |
| Autor |
Wiadomość |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 17:29
|
|
|
cudeńka 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
janeczka33
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 66 Dołączyła: 11 Lis 2009 Posty: 876 Skąd: Kaszuby
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mimusia-1
Użytkownik b. aktywny Ola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 1989 Skąd: Gniezno
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bieta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 56 razy Dołączyła: 06 Cze 2009 Posty: 2660 Skąd: Lublin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
makneta
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 29 razy Dołączył: 19 Sie 2005 Posty: 2294
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 19:54
|
|
|
Świetne prace!
|
_________________
Serdecznie zapraszam na Mój blog |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 20:22
|
|
|
prace jak zwykle piękne i staranne podziwiam zawsze z wielką przyjemnością każdą nową rzecz w \Twojej Galerii 
|
_________________
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
joanna76
Użytkownik aktywny joanna96


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 03 Sty 2009 Posty: 569
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 20:46
|
|
|
Slodkie cudenka te czapeczki
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Aniela41
Gaduła ;) Mariola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 59 Dołączyła: 18 Lis 2008 Posty: 3087
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 07:42
|
|
|
misia0808, Ale słodkie te kapelutki
a sweterek po prostu super !!! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
amsta1
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 4 razy Wiek: 42 Dołączyła: 11 Mar 2007 Posty: 448
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 08:00
|
|
|
Piękne prace, śliczne czapeczki a sweterka proszę pilnować bo jest boski mogłabym podprowadzić
|
_________________ http://handmadebyanita.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 08:24
|
|
|
misia0808, śliczne kapelutki
sweterek bardzo ładny 
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 08:41
|
|
|
Pięknie dziękuję. Sweterek robiłam a Frizze z Rumento w 6 nitek - robiło się mało przyjemnie bo niteczki się gubiły, ale za to efekt mnie zadowala. To mój pierwszy wyrób drutowy z tej włóczki i zapewne nie ostatni bo moje zapasy są jeszcze pokaźne.
Czapeczki tez powstały w ramach akcji oczyszczamy szafę z resztek 
|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 08:18
|
|
|
Misieńko kochana czapusie przesłodkie oj przesłodkie, a sweterek pierwsza klasa. Cudny kolor i wykonanie jak zawsze mistrzowski, Czy mogę zapytać cóż to za piękna nitka. Jak żółtego nie lubię tak ten kolor mnie zachwycił. 
|
_________________ Pozdrawiam Beacia
mój blog
tu znajdziecie moje małe co nieco http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496 |
|
|
|
 |
grzewa
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Dołączyła: 02 Lip 2007 Posty: 1397 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
milamirka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 32 razy Wiek: 73 Dołączyła: 10 Gru 2006 Posty: 2197 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
asia0407
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 7 razy Wiek: 44 Dołączyła: 24 Paź 2005 Posty: 674 Skąd: Radom
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 34 |
|
|