|
kolekcja dzianin SoWy |
| Autor |
Wiadomość |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 23 Maj, 2010 06:55
|
|
|
| marysia54 napisał/a: | | kamizelka śliczna , podziwiam zrobiona z takiej ilości elementów | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 23 Maj, 2010 15:37
|
|
|
Kamizelka prześliczna. Tym bardziej należą Ci się słowa uznania że powstała z tak cienkiej nitki. Wiem coś na temat dziergania z cieniutkiej nitki, sama się nimi katuję od kilku miesięcy 
|
_________________ http://misia0808.fotosik.pl/albumy/113812.html |
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 24 Maj, 2010 20:43
|
|
|
serdeczne podziękowania za miłe słowa i kliknięcia
Trochę mi lżej dzięki Waszemu uznaniu za dzierganie z cienkiej nitki 
|
_________________ mój album - http://picasaweb.google.pl/SoWa.kolekcja |
|
|
|
 |
grzewa
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Dołączyła: 02 Lip 2007 Posty: 1397 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 08:53
|
|
|
bardzo ładna ta kamizelka 
|
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Mariola
Użytkownik aktywny Mariola:)


Kraj:

Pomogła: 7 razy Wiek: 62 Dołączyła: 23 Sty 2009 Posty: 961 Skąd: Orle
Medale: Brak
|
Wysłany: Czw 27 Maj, 2010 11:01
|
|
|
super 
|
_________________ Mariola
mojerobotkowo.blogspot.com |
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bieta
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 56 razy Dołączyła: 06 Cze 2009 Posty: 2660 Skąd: Lublin
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 22:07
|
|
|
mariola 196412, Grażynka , bieta - serdecznie dziękuję
a teraz ubranka dla yorka suczki - wstawiam zdjęcia bez psiny, bo się chyba nie doczekam

|
_________________ mój album - http://picasaweb.google.pl/SoWa.kolekcja |
|
|
|
 |
elunia_olsztyn
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Wiek: 74 Dołączyła: 06 Sty 2010 Posty: 585
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 22:55
|
|
|
Śliczne już widzę sznur pieskowych panów wzdychających do suni w tak pięknej kreacji 
|
_________________ Ela z Olsztyna |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 08:48
|
|
|

|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 09:50
|
|
|
super 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 11:36
|
|
|

|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 12:10
|
|
|
jakbys pokazala jeszcze pieska w tych kreacjach to bym chyba padla.... ze smiechu
a tak nawiasem mowiac widzialam skórzane butki dla pieskow
powiedz wlascicielce suni zeby jej kupila do kompletu
sprzedawcy bardzo chwalili te butki dla psin na zime bo sol która sie sypie zima drogi bardzo zle dziala na lapy psie .... kto by pomyslal ze zwierzatka tak sie uwrazliwia na zwyla sol???
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
saba52
Gaduła ;) Ania


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 18 razy Wiek: 68 Dołączyła: 11 Maj 2010 Posty: 4066 Skąd: O....róg
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 16:14
|
|
|
Dziewczyny - jesteście kochane!
Agnieszko - w moim albumie są yorki w ubrankach
saba52 - ja już raz chciałam spełnić swoje marzenie i w prezencie urodzinowym od rodziny miałam dostać manekina, ale spanikowałam, gdzie będzie stał w tzw. międzyczasie, jak nie będzie pozował Chyba powiem, że nieustająco o nim marzę

|
_________________ mój album - http://picasaweb.google.pl/SoWa.kolekcja |
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 18:11
|
|
|
SoWa, super 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Autor tematu Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 32 |
|
|