|
prace nuli - po pół roku - str.178 |
| Autor |
Wiadomość |
7Kasiulek7
Użytkownik b. aktywny Kasia


Kraj:

Pomogła: 14 razy Wiek: 34 Dołączyła: 12 Lip 2009 Posty: 1619
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
magnolia
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 16 Sie 2006 Posty: 1042 Skąd: mulhouse
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elunia_olsztyn
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Wiek: 74 Dołączyła: 06 Sty 2010 Posty: 585
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 22:43
|
|
|
Co by tu powiedzieć żeby się nie powtarzać... zdolna z Ciebie dziewczyna 
|
_________________ Ela z Olsztyna |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
misia0808
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 64 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 4231
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 09:19
|
|
|
dziękuję Wam ślicznie
| Madzia napisał/a: | A przy okazji, jak się edytuje temat? Próbowałam zmienić temat, który założyłam, i nie wiem jak.
|
Madzia - musisz edytować pierwszy post w swojej galerii - tam jest temat, który możesz zmieniać (w następnych postach już ten temat się nie pokazuje - jest puste okienko)
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 09:49
|
|
|
jak zawsze piękności 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 11:37
|
|
|
Śliczności 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Krakowianka
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 30 razy Wiek: 63 Dołączyła: 17 Lut 2006 Posty: 4125 Skąd: Małopolska
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 14:38
|
|
|
Nula, cudne pracki, fry bomba!!!!!
a co do filcowania to zrobiłam postęp i zakupiłam czesankę iiiiiiiii na razie podpatruje,
,czytam no i nie wiem kiedy się odważę coś wyczarować......
dla Ciebie 
|
|
|
|
 |
grzewa
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Dołączyła: 02 Lip 2007 Posty: 1397 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
ciapara
ciapara


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 63 razy Wiek: 53 Dołączyła: 05 Lip 2009 Posty: 7646
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 10:44
|
|
|
| elka j. napisał/a: | Nula świetnie Ci idzie z filcakami
Następne etui lub torebeczkę koniecznie spróbuj zrobić bez szycia  |
torebeczka bez szycia?
a to mozliwe??? 
|
_________________ Moje Picassa
Moje Robótkowanie |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 10:56
|
|
|
| ciapara napisał/a: | torebeczka bez szycia?
a to mozliwe??? |
Jasne, że tak. To właśnie jest fajne w filcowaniu, że nie trzeba zszywać 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 17:01
|
|
|
| misia0808 napisał/a: | | Podziwiam wszystko co tworzysz |
Ja też
Tylko nie zapomnij tych skarbów wziąć ze sobą na nasze spotkanie - ocenimy organoleptycznie 
|
_________________ BLOG
schematy z których korzystałam
pinterest |
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Autor tematu Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 19:19
|
|
|
Dziewczyny, cieszę się bardzo, że moje filcaczki się Wam podobają
| Krakowianka napisał/a: | a co do filcowania to zrobiłam postęp i zakupiłam czesankę iiiiiiiii na razie podpatruje,
,czytam no i nie wiem kiedy się odważę coś wyczarować...... |
Krakowianko - do dzieła !!!!!
Będzie nas dwie "początkujące filcujące"
| elka j. napisał/a: | | Następne etui lub torebeczkę koniecznie spróbuj zrobić bez szycia |
Właśnie mam taki zamiar (syn zamówił dwa takie woreczki ) teoretycznie mniej więcej wiem jak to zrobić - ale co wyjdzie w praktyce ????
Dzisiaj zakupiłam trochę czesanki w innych kolorach i czekam niecierpliwie na długi wekend (piątek mam wolny - 4 dni na tworzenie - hura !!!! )
| bean napisał/a: | | ocenimy organoleptycznie |
Jak wszystkie zaczniecie macać to jeszcze mi coś popsujecie !!!! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 19:53
|
|
|
| nula napisał/a: | elka j. napisał/a:
Następne etui lub torebeczkę koniecznie spróbuj zrobić bez szycia
Właśnie mam taki zamiar (syn zamówił dwa takie woreczki ) teoretycznie mniej więcej wiem jak to zrobić - ale co wyjdzie w praktyce ????
Dzisiaj zakupiłam trochę czesanki w innych kolorach i czekam niecierpliwie na długi wekend (piątek mam wolny - 4 dni na tworzenie - hura !!!! |
nula - patrząc na to, co wyczyniasz z czesanką, jestem pewna, że w praktyce wyjdzie świetnie, już nie mogę się doczekać efektów 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010 20:14
|
|
|
no i wooooooooooooow ależ masz talencik w łapkach 
|
_________________
|
|
|
|
 |
iwonka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 36 razy Wiek: 51 Dołączyła: 19 Paź 2007 Posty: 3021 Skąd: chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010 06:34
|
|
|
nula wszechstronnie uzdolniona z Ciebie kobietka, ze wszystkiego co chwycą Twe łapki zrobisz cuda 
|
_________________ http://picasaweb.google.pl/ifti74 |
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 01 Cze, 2010 15:48
|
|
|
Nuleńko Ty wiesz, że jak jestem zachwycona każdym Twoim dziełem. Tym razem nie jest inaczej. Filcaki cudaki wyszły Ci niesamowicie. Powiem szczerze, że chciałabym mieć tyle talentów co Ty i takie szczęście. Czego się nie tkniesz zamieniasz w cudo niebiańskie. Duże brawa dla Ciebie 
|
_________________ Pozdrawiam Beacia
mój blog
tu znajdziecie moje małe co nieco http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496 |
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010 11:12
|
|
|
nula - zdolniacho
świetne prace i filce nie wyglądają jak od początkującej , kulki są ładnie równiutkie i ciekawa brocha ci wyszła , dla ożywienia i dodania uroku - możesz ją jeszcze ozdobić koralikami od środka
filcuj dalej i chwal się 
|
|
|
|
 |
barbara 1
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 52 razy Wiek: 60 Dołączyła: 17 Cze 2005 Posty: 6379 Skąd: Częstochowa
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bożena- 2000
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 11 razy Wiek: 70 Dołączyła: 18 Wrz 2006 Posty: 2702
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|