|
Bernadki twórczość radosna wszelka :) |
| Autor |
Wiadomość |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bean
Gaduła ;) Beata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 76 razy Wiek: 59 Dołączyła: 29 Lut 2008 Posty: 5131 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
nula


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 179 razy Wiek: 60 Dołączyła: 03 Lut 2007 Posty: 8330 Skąd: Poznań
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 20:18
|
|
|
Bernadka, ale super !!!!
Fakt, czasami jakaś rzecz daje nam się we znaki w trakcie roboty ale za to potem jaka satysfakcja jak widać takie efekty !!!
żakiecik jest bombowy no i nie będę oryginalna : WYGLĄDASZ CUDNIE !!! 
|
_________________ Moje albumy
http://www.fmix.pl/albumy/61803 |
|
|
|
 |
magnolia
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 5 razy Dołączyła: 16 Sie 2006 Posty: 1042 Skąd: mulhouse
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
reni
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 56 Dołączyła: 14 Sie 2008 Posty: 4752
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
teris
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 12 razy Wiek: 60 Dołączyła: 26 Sie 2006 Posty: 1016 Skąd: Pilica
Medale: 3 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Ainer
Użytkownik b. aktywny Renia

Kraj:

Pomogła: 2 razy Wiek: 66 Dołączyła: 25 Lut 2009 Posty: 2469 Skąd: Kraków
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
SoWa
Użytkownik b. aktywny SoWa


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 64 Dołączyła: 23 Kwi 2007 Posty: 2788 Skąd: Czechowice-Dziedzice
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 12:05
|
|
|
Bernadko Fantastyczny żakiecik, też się do niego przymierzam, z jakiej włóczki go zrobiłaś bardzo ładny kolorek, Gratulacje 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
gustavo_2008
Użytkownik b. aktywny Małgorzata


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Wiek: 65 Dołączyła: 27 Mar 2009 Posty: 1844 Skąd: Elbląg
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 30 Maj, 2010 17:20
|
|
|
Bernadko, piękny żakiet bardzo twarzowy 
|
_________________ Pozdrawiam Małgorzata
Zapraszam na mój blog:
Dziergam więc jestem |
|
|
|
 |
Lacrima
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 8 razy Wiek: 55 Dołączyła: 28 Lis 2005 Posty: 1706 Skąd: Police obecnie Oslo
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
iwonka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 36 razy Wiek: 51 Dołączyła: 19 Paź 2007 Posty: 3021 Skąd: chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
dehajola
Użytkownik b. aktywny


Pomógł: 7 razy Wiek: 62 Dołączył: 11 Wrz 2009 Posty: 1234
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 10:46
|
|
|
Bardzo wszystkim dziękuję za miłe słowa
W wyniku frustracji pewnym sweterkiem co go nie mogłam rozgryźć ..... a także 250 gramami niteczki która została z poprzedniego żakieciku powstał frustrat i nareszcie mogłam wyjść i zrobić zdjęcia na polku . Frustrat powstał w niecałe trzy dni i dzisiaj cieszy mnie ogromnie co sądzicie o nim?????????????

|
_________________
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
jusia1437
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 38 Dołączyła: 20 Lip 2008 Posty: 764 Skąd: Inowrocław
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 17:28
|
|
|
super 
|
_________________ Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo.
There's someone I've been missing I think that they could be the better half of me
http://picasaweb.google.pl/jusia1437
https://czas.pro |
|
|
|
 |
janeczka33
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 6 razy Wiek: 66 Dołączyła: 11 Lis 2009 Posty: 876 Skąd: Kaszuby
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
mimusia-1
Użytkownik b. aktywny Ola


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 22 razy Dołączyła: 25 Sty 2009 Posty: 1989 Skąd: Gniezno
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
lamika88
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 24 razy Wiek: 38 Dołączyła: 02 Sie 2007 Posty: 5903 Skąd: Zielona Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Grażyna


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 102 razy Dołączyła: 02 Sie 2005 Posty: 8050 Skąd: z Bełchatowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
katarina38
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Dołączyła: 09 Sty 2008 Posty: 268
Medale: Brak
|
Wysłany: Sob 05 Cze, 2010 19:18
|
|
|
piękny ten flustrat a jeszcze zrobiony tak szybko...podziwiam 
|
_________________ Pozdrawiam Kasia. |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bjanna
Gaduła ;)

Zaproszone osoby: 4
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 52 razy Dołączyła: 16 Gru 2006 Posty: 3820
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 08:32
|
|
|
| Bernadka napisał/a: | | Frustrat powstał w niecałe trzy dni i dzisiaj cieszy mnie ogromnie | w ile?????????? ależ masz tempo
nie dziwię się się, że Cię cieszy, bo jest cudny i kolor wymarzony a jaka profesjonalna sesja zdjęciowa 
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|