Przesunięty przez: beacia-24 Wto 08 Lis, 2011 13:35 |
[kartki] Papierowanie Tukary |
| Autor |
Wiadomość |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 17:07
|
|
|
HEJ - TuKarko - ty nie dziękuj nam motylkami co na kartce usiadły .... - bo to jeszcze jedna do tych , którymi zachwycać się trza .... 
|
|
|
|
 |
Madzia


Zaproszone osoby: 1
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 26 razy Wiek: 56 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 7511 Skąd: Lublin
Medale: 4 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kaczucha
Użytkownik średnioaktywny kaczucha


Kraj:

Dołączyła: 07 Mar 2007 Posty: 123 Skąd: pomorskie
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 23:11
|
|
|
Podpisuję się pod wszystkimi pochwałami. Śliczności tworzysz TuKaro Gratuluję 
|
|
|
|
 |
barbarera
Użytkownik małomówny

Kraj:

Dołączyła: 17 Lis 2008 Posty: 57
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 16:12
|
|
|
"Przelatalam "lato........,ale zimy nie "przezimuje" sama,bede razem z Wami
Dzieki za komentarze,jak zwykle mile 
|
_________________ http://tukara.blogspot.com |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Śro 02 Gru, 2009 22:37
|
|
|
A już myślałam, że zniknęłaś na dobre z naszego forum. Bardzo się cieszę, że znów będziesz cieszyć moje oczy swoimi nietuzinkowymi pracami 
|
_________________ Moje prace: http://picasaweb.google.pl/108122796479550237601 |
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 19:32
|
|
|
Witam ;;;;dobrego nowego Roku zycze!!!! http://images47.fotosik.p...jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d

|
| Ostatnio zmieniony przez TuKara Wto 15 Cze, 2010 11:09, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Poranna
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 31 razy Wiek: 50 Dołączyła: 19 Wrz 2005 Posty: 2113 Skąd: Lębork
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 22:02
|
|
|
ach! znów je porobiłaś ... są cudne, wyjątkowe ... 
|
_________________ BLOG
 |
|
|
|
 |
Paddington
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 24 razy Dołączył: 21 Sty 2008 Posty: 2067 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 18:10
|
|
|
Przepiękne notesy!!! Ja to bym zapisywała w nich coś wyjątkowego... bo one są za piękne na zwykłe listy zakupów lub coś w tym stylu... może coś w rodzaju pamiętnika bym z nich uczyniła... no nie wiem, w każdym razie PRZEŚLICZNE NOTESY i gratuluję

|
_________________ "Please look
after this BEAR
Thank You"
http://www.lookafterbear.blogspot.com/
DARKEST PERU TO LONDON |
|
|
|
 |
agnia.p
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Wiek: 49 Dołączyła: 26 Lis 2005 Posty: 180 Skąd: Lębork
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 22:34
|
|
|
przepiękne aż się kompleksów nabawiłam 
|
_________________
 |
|
|
|
 |
halszka
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomógł: 28 razy Dołączył: 14 Sty 2007 Posty: 1183
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 23:58
|
|
|
--------------------------------------------------------------------------------
TuKarko ....
no nie - jak zwykle - umiesz tak świetnie wszystko "ubrać" .....
wspaniałe okładeczki na notesy 
|
|
|
|
 |
gosias
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 49 razy Wiek: 65 Dołączyła: 20 Sie 2006 Posty: 11495 Skąd: Białystok
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 06:47
|
|
|
TuKara, 
|
_________________ Pozdrawiam Gosia (gosias)  |
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 11:43
|
|
|
Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i zycze wszystkiego co naj w 2010 
|
_________________ http://tukara.blogspot.com |
|
|
|
 |
Asia S.
Użytkownik b. aktywny Piuma


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 49 Dołączyła: 15 Wrz 2006 Posty: 2312 Skąd: Wolbrom (Małopolska)
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
Wysłany: Śro 20 Sty, 2010 08:18
|
|
|
Dzieki dziewczyny,,,pochwale sie rowniez notesikami "swiatecznymi,mikolajkowymi". 
|
|
|
|
 |
Asia S.
Użytkownik b. aktywny Piuma


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 49 Dołączyła: 15 Wrz 2006 Posty: 2312 Skąd: Wolbrom (Małopolska)
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
elka j.
Gaduła ;) elkaj


Rangi dodatkowe:

Pomógł: 20 razy Wiek: 62 Dołączył: 27 Wrz 2005 Posty: 3028 Skąd: zachodniopomorskie
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
TuKara
Użytkownik średnioaktywny TuKara


Kraj:

Autor tematu Dołączyła: 07 Paź 2008 Posty: 220
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
onka15
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 58 Dołączyła: 10 Wrz 2008 Posty: 1801 Skąd: Slask
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Eva_31
Użytkownik aktywny


Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 49 Dołączyła: 13 Paź 2009 Posty: 396
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 33 |
|
|