|
Bernadki twórczość radosna wszelka :) |
| Autor |
Wiadomość |
ata30
Użytkownik b. aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 2 razy Wiek: 49 Dołączyła: 16 Lut 2007 Posty: 2130 Skąd: Dolnyśląsk
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Haniutka
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 14 razy Dołączyła: 09 Gru 2006 Posty: 537 Skąd: Poznań
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
bela1304
Użytkownik aktywny Ja :)

Pomogła: 16 razy Wiek: 56 Dołączyła: 15 Sty 2009 Posty: 589 Skąd: Radom
Medale: Brak
|
|
|
|
 |
kabyr
Super gaduła :)) Kabyr


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 68 razy Wiek: 74 Dołączyła: 22 Lis 2007 Posty: 7647 Skąd: Bydgoszcz
Medale: 3 (Więcej...)
|
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009 22:21
|
|
|
Ładne sweterki.
|
_________________ Miłego dnia życzę
Barbara |
|
|
|
 |
wiesia_33
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 5 razy Wiek: 52 Dołączyła: 05 Lis 2007 Posty: 3010 Skąd: Pawłowice śl.
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
maranta


Kraj:

Pomogła: 68 razy Wiek: 58 Dołączyła: 01 Cze 2005 Posty: 6004 Skąd: Gdynia
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Jarka
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 9 razy Wiek: 60 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 10041 Skąd: Stargard Szcz.
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 09:26
|
|
|
| bean napisał/a: | | SUPER! Zwłaszcza to niebieskie wdzianko - jest rewelacyjne | 
|
_________________ Jarka
mor-dka@wp.pl |
|
|
|
 |
alienor
Użytkownik b. aktywny vel 3nereida


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 10 razy Wiek: 62 Dołączyła: 21 Lut 2006 Posty: 2601 Skąd: Katowice
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 09:30
|
|
|
Bufki przy czarnym super , niebieski nietoperzyk sliczny
|
_________________ Oddam lenia w dobre ręce |
|
|
|
 |
iwonka
Gaduła ;)


Kraj:

Pomogła: 36 razy Wiek: 51 Dołączyła: 19 Paź 2007 Posty: 3021 Skąd: chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 09:46
|
|
|
śliczne sweterki
życzę zdrówka!
|
|
|
|
 |
buziaczek
Gaduła ;)


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 3 razy Wiek: 44 Dołączyła: 14 Paź 2007 Posty: 4854 Skąd: Radlin, woj.śląskie
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Elżbieta P.
Super gaduła :)) Ela


Rangi dodatkowe:

Pomogła: 25 razy Wiek: 71 Dołączyła: 16 Lis 2005 Posty: 8756 Skąd: Łódź
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
Hala72
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 1 raz Wiek: 54 Dołączyła: 10 Mar 2006 Posty: 737 Skąd: Chorzów
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 13:28
|
|
|
piękne nietoperki 
|
_________________ Kobieta ma tyle siły, że zadziwia... |
|
|
|
 |
Violetta21
Super gaduła :))


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 73 razy Wiek: 52 Dołączyła: 28 Lip 2005 Posty: 14912 Skąd: Jelenia Góra
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
beacia-24
króliczek


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Rangi:

Pomogła: 8 razy Wiek: 42 Dołączyła: 30 Lis 2007 Posty: 4293 Skąd: Częstochowa
Medale: 2 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 18:15
|
|
|
Bernadka, śliczniutkie sweterki- oba mi się podobają, ale zdecydowanym faworytem jest niebieściutki. Ogromne brawa dla Ciebie. 
|
_________________ Pozdrawiam Beacia
mój blog
tu znajdziecie moje małe co nieco http://maranciaki.pl/forum/viewtopic.php?t=5496 |
|
|
|
 |
zonieczka
Użytkownik aktywny Monika


Kraj:

Pomogła: 3 razy Wiek: 46 Dołączyła: 03 Wrz 2008 Posty: 790 Skąd: madryt
Medale: Brak
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 18:25
|
|
|
Bernadka śliczne oba swetry
bardzo ładnie sie w nich prezentujesz
|
_________________ ---------------------------------
http://www.zonieczka.fotosik.pl/
 |
|
|
|
 |
jola373
Gaduła ;) Jola


Zaproszone osoby: 2
Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 27 razy Wiek: 65 Dołączyła: 06 Paź 2007 Posty: 3892 Skąd: okolice Łańcuta
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009 23:30
|
|
|
Śliczne! 
|
|
|
|
 |
alicja11
Użytkownik b. aktywny alicja11


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 8 razy Wiek: 56 Dołączyła: 08 Wrz 2006 Posty: 1094 Skąd: Kutno
Medale: 2 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
marysia54
Gaduła ;) marysia54


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 21 razy Wiek: 72 Dołączyła: 29 Lis 2008 Posty: 6645 Skąd: Warszawa
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
gabrysia
Użytkownik aktywny

Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 15 razy Dołączyła: 03 Sty 2006 Posty: 688 Skąd: Ruda Śląska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 08:54
|
|
|
niebieski nietoperz super, reszta też bez zarzutu 
|
|
|
|
 |
Gwozdek
Użytkownik aktywny

Kraj:

Wiek: 64 Dołączyła: 18 Lip 2008 Posty: 487 Skąd: Gilowice k/Pszczyny
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 08:57
|
|
|
Bernatko, super sweterki, szkoda że minka taka smutna 
|
_________________ Renia Gwóźdź |
|
|
|
 |
Nikola5
Użytkownik aktywny


Kraj:

Rangi dodatkowe:

Pomogła: 26 razy Wiek: 57 Dołączyła: 22 Mar 2007 Posty: 825
Medale: Brak
|
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 09:05
|
|
|
super 
|
_________________ ~~ Renata~~

 |
|
|
|
 |
Bernadka
Gaduła ;)


Kraj:

Autor tematu Pomogła: 11 razy Wiek: 54 Dołączyła: 01 Mar 2007 Posty: 3347 Skąd: małopolska
Medale: 1 (Więcej...)
|
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009 06:18
|
|
|
WSZYSTKIM WAM ZA MIŁE SŁOWA DZIĘKUJĘ
MOje zdrówko wygląda tak żę teraz na 40 dni mam rozpisane leczenie , poczym czekają mnie dwie cytologie , żeby być pewnym wyniku . Przyczyna bólu "KRĘGOSŁUPA" tkwiła zupełnie gdzie indziej . Jestem po sesji i w sumie zamordowana jestem ilością materiału i godzin spędzonych na wykładach tej soboty i niedzieli , a czeka mnie trudny tydzień w pracy . Mam teraz plan na bardzo grubą włóczkę , nie wiem co z tego wyjdzie , druty 8 i włóczka koszmar gruba więc będzie coś bardzo prostego .
SERDECZNIE WSZYSTKIE WAS POZDRAWIAM
|
_________________
|
|
|
|
 |
ciaachoo
Użytkownik aktywny

Kraj:

Pomogła: 1 raz Wiek: 52 Dołączyła: 14 Paź 2005 Posty: 722 Skąd: Dabrowa G
Medale: 1 (Więcej...)
|
|
|
|
 |
kofi
Milczek

Kraj:

Dołączyła: 20 Sty 2009 Posty: 14
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009 09:19
|
|
|
Bernadko oglądam sobie Twoją galerię w pracy i normalnie gadam do siebie z wrażenia (na widok serwetki). Podziwiam Twoje pomysły. Zdróweczka.
|
|
|
|
 |
Erhe
Użytkownik średnioaktywny


Kraj:

Dołączyła: 15 Gru 2008 Posty: 158
Medale: Brak
|
Wysłany: Pon 26 Sty, 2009 09:32
|
|
|
śliczny ten niebieski sweterek 
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 31 |
|
|