RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 4
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Słupek, słupek podwójny...
tirli

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 32959

PostForum: Podstawy   Wysłany: Wto 15 Lut, 2011 14:09   Temat: Słupek, słupek podwójny...
dzieki dla mnie zrozumiały "bełkot" kwiatek dla ciebie
  Temat: Słupek, słupek podwójny...
tirli

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 32959

PostForum: Podstawy   Wysłany: Wto 15 Lut, 2011 09:52   Temat: dziwny słupek ;(
czy któraś z koleżanek mogła by mi wytłumaczyć jak zrobić ten słupek


hmmhttp://www.fotosik.pl/pok...e999697e73.html
[img]
  Temat: obraz z kwiatami
tirli

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4690

PostForum: Poszukuję   Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 19:20   Temat: obraz z kwiatami
znalazlam piekny obraz z kwiatami http://picasaweb.google.com.br/h.lyy411/35185# no i mam pare problemow
*iloma nitkami haftować- ja zawsze haftowałam trzema ale tu są jakieś kolory kombinowane i nie wiem jak to ma wygladać głównie jeśli o te kolory chodzi
* jakiej firmy są te numery kolorów
* no i są tam wymienione cztery kolory nici (yellow yarn, green yarn, blue yarn, pink yarn) ktore nie maja żadnego przydzielonego symbolu więc gdzie je użyć
mam nadzieje że bardziej doswiadczone w temacie koleżanki coś mi poradzą cmoknięcie
  Temat: Szydełko + materiał
tirli

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 47767

PostForum: Podstawy   Wysłany: Wto 30 Paź, 2007 22:07   Temat: material obrabiany szydelkiem
w najnowszej dianie robotki extra sa piekne serwetki z materialu obrobione szydelkowa koronka czy wie moze ktos jak przygotowac material do takiej robotki lub gdzie mozna kupic juz gotowe serwetki do szydelkowania (w internesie lub w trojmiescie) pomocy przykro mi
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11