RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 13
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Utknęłam
sonya

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9445

PostForum: Podstawy   Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 20:05   Temat: Utknęłam
dziękuję ślicznie za jasny opis:) już kumam:)
  Temat: Utknęłam
sonya

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9445

PostForum: Podstawy   Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 13:49   Temat: Utknęłam
witam czy któs może mi dokładnie wytłumaczyc jak zrobić ten ścieg? niby opis jest ale nie kumam go.
  Temat: Jan Paweł II Sony'i
sonya

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8731

PostForum: Chwalę się :)   Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 11:21   Temat: Jan Paweł II Sony'i
dziekuje dziewczyny, ale nie czuję się że zasłużyłam na pochwały gdyż są dziewczyny które o wiele wiecej i weksze obrazy haftuja im sie nalezy pochwała...ja sie chwale bo jestem zadowolona z siebie:D ze wytrwalam i zrobilam i mi wyszlo:)
  Temat: Jan Paweł II Sony'i
sonya

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8731

PostForum: Chwalę się :)   Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 21:12   Temat: Jan Paweł II Sony'i
loboga wreszcie skończyłam ponad miesiąc roboty ... mało czasu - oraca a po pracy w wolnych chwilach xxxxxxxx jeszcze wyprac wykrochmalic i oprawic...
  Temat: Co MAO wydziergało
sonya

Odpowiedzi: 5992
Wyświetleń: 349657

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 15 Mar, 2007 20:21   Temat: Co MAO wydziergało
Mo z czego robilas ta zieloniutka spodniczke i ile Ci poszlo na nia ?
  Temat: Prace psotki26
sonya

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 156025

PostForum: Chwalę się :)   Wysłany: Sob 17 Lut, 2007 15:55   Temat: Prace psotki26
dziewczyny mam do was takie pytanie i prosz eo porade 1 raz wyszywam wiekszy obraz i nie moge sobie poradzic widze u was takie "tamboki" wieksze do wyszywania czy gdzies mozna to dostac, jak o sie nazywa i ile kosztuje mniej wiecej? albo jakis domowy sposob na poradzenie sobie ?
  Temat: bjanna
sonya

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 34204

PostForum: Chwalę się :)   Wysłany: Pon 12 Lut, 2007 12:23   Temat: bjanna
o konika tez bym prosila:D
  Temat: bjanna
sonya

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 34204

PostForum: Chwalę się :)   Wysłany: Nie 11 Lut, 2007 09:40   Temat: bjanna
bjana śliczne, mozna prosic o wzor tego aniołka modlącego sie bo mnie urzekł i dolacza do groa moich zaplanowanych robotek:)
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
sonya

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 906798

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 16:49   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
ehh Wasze anioły to sa anioy a moje 2 pierwsze w zyciu zrobione to sa jakies anioły co chyba z baru wyszly bo krzywe takie nijakie:) heh
  Temat: Pasek
sonya

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9493

PostForum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria)   Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 13:37   Temat: Pasek
wreszcie zrobiłam pasek z zawleczek od puszek niewidac dosc dobrze na zdjeciu:) ale uzbieralam te zawleczki bo trudno bylo
  Temat: Chusty i szale -CHWALIMY SIĘ!
sonya

Odpowiedzi: 1104
Wyświetleń: 533037

PostForum: chusty, szaliki, poncza   Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 13:33   Temat: Chusty i szale -CHWALIMY SIĘ!
a o to mój szalik zrobiony juz dluzsza chwile temu:
http://www.fotosik.pl/pok...7a7478ddaf.html
http://www.fotosik.pl/pok...c17b31e1fc.html
http://www.fotosik.pl/pok...ad39c25ddc.html

Ps. na mnie można zobaczyc równiez pasek zrobiony na szydelku z zawleczek od puszek:)
  Temat: Kolczyki szydełkowe
sonya

Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 231298

PostForum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria)   Wysłany: Nie 28 Sty, 2007 14:34   Temat: Kolczyki szydełkowe
heh a to moje prymitywne kolczyki...prymitywne poniewaz pierwsza robotka tego typu czyli bizuteri... jestem krytyczna co do siebie i swoich robotek i nie uwazam ich za nic nadzwyczajnego ale jako uzytkowniczka tego forum poczowam sie do obowiazku i pokazac swoja robotke Wam...czekam na krytyke buziaki - nie od razu Rzym zbudowano wesoło mi :wesolek:
  Temat: masosolny Gandalf
sonya

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20251

PostForum: Masa solna, modelina i inne...   Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 20:24   Temat: masosolny Gandalf
jako osobka ktora paprze sie w masie solnej mowi ze pewnie znalazlo sie grono zainteresowanych:)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11