| Autor |
Wiadomość |
Temat: Utknęłam |
sonya
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9445
|
Forum: Podstawy Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 20:05 Temat: Utknęłam |
| dziękuję ślicznie za jasny opis:) już kumam:) |
Temat: Utknęłam |
sonya
Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9445
|
Forum: Podstawy Wysłany: Pon 06 Lut, 2012 13:49 Temat: Utknęłam |
witam czy któs może mi dokładnie wytłumaczyc jak zrobić ten ścieg? niby opis jest ale nie kumam go.  |
Temat: Jan Paweł II Sony'i |
sonya
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8731
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 11:21 Temat: Jan Paweł II Sony'i |
| dziekuje dziewczyny, ale nie czuję się że zasłużyłam na pochwały gdyż są dziewczyny które o wiele wiecej i weksze obrazy haftuja im sie nalezy pochwała...ja sie chwale bo jestem zadowolona z siebie:D ze wytrwalam i zrobilam i mi wyszlo:) |
Temat: Jan Paweł II Sony'i |
sonya
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8731
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Czw 29 Mar, 2007 21:12 Temat: Jan Paweł II Sony'i |
loboga wreszcie skończyłam ponad miesiąc roboty ... mało czasu - oraca a po pracy w wolnych chwilach xxxxxxxx jeszcze wyprac wykrochmalic i oprawic...  |
Temat: Co MAO wydziergało |
sonya
Odpowiedzi: 5992
Wyświetleń: 349657
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 15 Mar, 2007 20:21 Temat: Co MAO wydziergało |
| Mo z czego robilas ta zieloniutka spodniczke i ile Ci poszlo na nia ? |
Temat: Prace psotki26 |
sonya
Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 156025
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Sob 17 Lut, 2007 15:55 Temat: Prace psotki26 |
| dziewczyny mam do was takie pytanie i prosz eo porade 1 raz wyszywam wiekszy obraz i nie moge sobie poradzic widze u was takie "tamboki" wieksze do wyszywania czy gdzies mozna to dostac, jak o sie nazywa i ile kosztuje mniej wiecej? albo jakis domowy sposob na poradzenie sobie ? |
Temat: bjanna |
sonya
Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 34204
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Pon 12 Lut, 2007 12:23 Temat: bjanna |
| o konika tez bym prosila:D |
Temat: bjanna |
sonya
Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 34204
|
Forum: Chwalę się :) Wysłany: Nie 11 Lut, 2007 09:40 Temat: bjanna |
| bjana śliczne, mozna prosic o wzor tego aniołka modlącego sie bo mnie urzekł i dolacza do groa moich zaplanowanych robotek:) |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
sonya
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 906798
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 16:49 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
ehh Wasze anioły to sa anioy a moje 2 pierwsze w zyciu zrobione to sa jakies anioły co chyba z baru wyszly bo krzywe takie nijakie:) heh  |
Temat: Pasek |
sonya
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9493
|
Forum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria) Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 13:37 Temat: Pasek |
wreszcie zrobiłam pasek z zawleczek od puszek niewidac dosc dobrze na zdjeciu:) ale uzbieralam te zawleczki bo trudno bylo  |
Temat: Chusty i szale -CHWALIMY SIĘ! |
sonya
Odpowiedzi: 1104
Wyświetleń: 533037
|
Forum: chusty, szaliki, poncza Wysłany: Sob 10 Lut, 2007 13:33 Temat: Chusty i szale -CHWALIMY SIĘ! |
a o to mój szalik zrobiony juz dluzsza chwile temu:
http://www.fotosik.pl/pok...7a7478ddaf.html
http://www.fotosik.pl/pok...c17b31e1fc.html
http://www.fotosik.pl/pok...ad39c25ddc.html
Ps. na mnie można zobaczyc równiez pasek zrobiony na szydelku z zawleczek od puszek:) |
Temat: Kolczyki szydełkowe |
sonya
Odpowiedzi: 233
Wyświetleń: 231298
|
Forum: galanteria (rekawiczki, torebki, wstażki, paski, bizuteria) Wysłany: Nie 28 Sty, 2007 14:34 Temat: Kolczyki szydełkowe |
heh a to moje prymitywne kolczyki...prymitywne poniewaz pierwsza robotka tego typu czyli bizuteri... jestem krytyczna co do siebie i swoich robotek i nie uwazam ich za nic nadzwyczajnego ale jako uzytkowniczka tego forum poczowam sie do obowiazku i pokazac swoja robotke Wam...czekam na krytyke buziaki - nie od razu Rzym zbudowano :wesolek:
 |
Temat: masosolny Gandalf |
sonya
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 20251
|
Forum: Masa solna, modelina i inne... Wysłany: Nie 17 Wrz, 2006 20:24 Temat: masosolny Gandalf |
| jako osobka ktora paprze sie w masie solnej mowi ze pewnie znalazlo sie grono zainteresowanych:) |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|