| Autor |
Wiadomość |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Śro 24 Lut, 2010 21:28 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
Śliczne karteczki  |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Wto 23 Lut, 2010 16:04 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| Dziękuję za wszelkie pochwały, naprawdę miło to słyszeć od osób które zajmują się tym już tak długo, mam trochę mało czasu na robienie karteczek, ale mam nadzieję że z czasem będą powstawały kolejne nowości. Pozdrawiam |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 00:12 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
Dziękuję za informację kociamama
http://www.fotosik.pl/pok...792d908e7e.html |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 00:09 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
Chciałam zaprezentować to co udało mi się stworzyć jako pierwsze dzieła
http://www.fotosik.pl/pok...6fc5663db9.html |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 16:58 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| Mam pytanie w jaki sposób wstawić tutaj zdjęcie mojej pracy? Proszę o odpowiedź pozdrawiam |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
kaslinek
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 21:36 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
Witam wszystkich. Jestem zachwycona waszymi dziełami. Ja zaczęłam haftować jakiś tydzień temu i nie miałam zielonego pojęcia, że jest to aż tak rozwinięta dziedzina . Mam nadzieję że w najbliższej przyszłości będę mogła pokazać Wam moje pierwsze kroki w tej dziedzinie. (na marginesie przeczytałam prawie całe wasze forum od deski do deski ) pozdrawiam |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|