RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 6
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Śro 24 Lut, 2010 21:28   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Śliczne karteczki radocha
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Wto 23 Lut, 2010 16:04   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Dziękuję za wszelkie pochwały, naprawdę miło to słyszeć od osób które zajmują się tym już tak długo, mam trochę mało czasu na robienie karteczek, ale mam nadzieję że z czasem będą powstawały kolejne nowości. Pozdrawiam
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 00:12   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Dziękuję za informację kociamama
http://www.fotosik.pl/pok...792d908e7e.html
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 00:09   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Chciałam zaprezentować to co udało mi się stworzyć jako pierwsze dzieła
http://www.fotosik.pl/pok...6fc5663db9.html
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 16:58   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Mam pytanie w jaki sposób wstawić tutaj zdjęcie mojej pracy? Proszę o odpowiedź pozdrawiam
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
kaslinek

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582615

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 15 Lut, 2010 21:36   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Witam wszystkich. Jestem zachwycona waszymi dziełami. Ja zaczęłam haftować jakiś tydzień temu i nie miałam zielonego pojęcia, że jest to aż tak rozwinięta dziedzina Smile. Mam nadzieję że w najbliższej przyszłości będę mogła pokazać Wam moje pierwsze kroki w tej dziedzinie. (na marginesie przeczytałam prawie całe wasze forum od deski do deski cool ) pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11