| Autor |
Wiadomość |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 12:45 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Witaj linnenn! Takim uśmiechniętym wiatrem od morza powiało  |
Temat: maszyna do robienia na drutach |
bietka150
Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 23311
|
Forum: Problemy, pytania Wysłany: Śro 03 Lis, 2010 17:29 Temat: maszyna do robienia na drutach |
Może już trochę późno na "wcinanie się" w temat...
Ale miałam kiedyś taką maszynę,polską, najtańszą, najprostszą.W razie potrzeby części były do dokupienia w sklepach z agd, w 1001 drobiazgów, u naprawiaczy tych maszyn.W czasie mego robienia nic się nie zepsuło.A dlaczego pozbyłam się maszyny?
1.Była zbyt głośna.Mam trzypokojowe mieszkanie i w każdym pokoju ktoś spał.A w kuchni nie było miejsca na maszynę.Nie było mowy o tym, by robić wieczorami - kiedy ja miałam najwięcej czasu.
2.Robiłam na niej wzorki.Nic zachwycającego.
3.Pasjonował mnie żakard.A w tym względzie maszyna nie bardzo chciała ze mną współpracować.
4.Maszyna niszczy nici.Swetry zrobione na drutach prujemy, znowu robimy itd.Natomiast nić, która przeszła przez maszynę - już nie ma swojej naturalnej sprężystości i jest jakby cieńsza.
To są oczywiście mojej doświadczenia, a każdy ma inne.O,co jeszcze pamiętam.W końcu maszyna była tam, gdzie telewizor i w sposób oczywisty przeszkadzała wszystkim domownikom.Była na stałe na końcy stołu.Przeszkadzało to, gdy przychodzili goście.No i do koleżanki na plotki druty można zabrać ze sobą - a maszyny jednak nie... |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 18:42 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Bożenka7,staram się o nie nie dbać - wtedy ładniej rosną. Ale zawsze raz kiedyś trzeba podlać i usunąć przekwitnięte sucharki albo nadłamane listki.
Jak mam wyjść z "Poznajmy się", ale nadal otrzymywać wiadomości?Nawetr nie umiem napisać o co mi dokładnie chodzi...
Za jakiś czas i ja będę wiedzieć.
Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają. |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 18:26 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Grahasil |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Wto 02 Lis, 2010 12:24 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Bożenka7,  |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pon 01 Lis, 2010 20:23 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Czary-mary : dziękuję żonie_fotografa..
A teraz sprawdzam...  |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pon 01 Lis, 2010 14:05 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Bardzo dziękuję żono_fotografa.
Przeprowadzam próbę - niekoniecznie ogniową.
Nie widzę by coś mi z tego wychodziło.Ale może jak się wyświetli... |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pon 01 Lis, 2010 12:55 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
W poniedziałkowy poranek - o, już po południu! - pozdrawiam żonę_fotografa i przyznaję, że Twój nic jest fascynujący!
Mam też uśmiechy dla grahasil,Bozenki7, 7Kasiulek7, indi.I chciałabym wiedzieć, w jaki sposób pogrubia sie niektóre słowa, np. wasze nicki. |
Temat: Wasze Nicki |
bietka150
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 49823
|
Forum: Pogaduchy Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 21:49 Temat: Wasze Nicki |
A na mnie tak mówiono we wczesnym dzieciństwie.Później przez rok czy dwa jak już "byłam młodzieżą"I kiedy przyszło po latach siąść przy komputerze - to jakoś samo tak wyszło.
Pozdrawiam wszystkie Bietki  |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 11:49 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Witaj Janeczko! Próbuję odnaleźć się na forum.Dopiero zaczynam raczkować...  |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 10:08 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
O proszę, grahasil, jeszcze trochę i prawie że sąsiadka!  |
Temat: Rozne Torty- przepisy |
bietka150
Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 32476
|
Forum: Ciasta, desery Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 15:46 Temat: Rozne Torty- przepisy |
Różne blaszki - różnej wielkości biszkopty.U mnie jest stała proporcja:
1 duże jajo
1 łyżka cukru
1 łyżka mąki (tak samo wypukła, jak cukru)
proszek do pieczenia - pół łyżeczki na około 5 jaj
Białka ze szczyptą soli "na sztywno" - przy pomocy robota.
Sukcesywnie dodać cukier i po jednym żółtku
Koniec robota - do ręki drewniana łyżka.
Delikatnie dodać do piany mąkę zmieszaną z proszkiem do pieczenia. |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 15:32 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Zdjęcie "weszło".Może trochę małe, może trochę długo trwało...Ale mam satysfakcję, bo się udało!
A teraz chciałabym trafić do wszystkich drutomaniaczek. |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Sob 30 Paź, 2010 11:25 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
| Antosiu, dziękuję Ci za życzliwe zainteresowanie. Na razie nie wychodzi to wstawienie zdjęcia.Jeszcze chwilka... |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 29 Paź, 2010 23:18 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Macham łapką do wszystkich wędrujących po forum.I serdecznie wszystkich pozdrawiam.  |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bietka150
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86263
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Pią 29 Paź, 2010 20:30 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
A od mego miasteczka do Szczecina prawie rzut beretem...
To mój pierwszy wpis i ręce mi się trzęsą.A do pomocy mam tylko Was, jeśli ktoś zechce mnie poprowadzić...
Obok okienka w którym w tej chwili piszę jest kolumienka symboli.A ja nie wiem, co one znaczą.I teraz będę próbować zamieścić to, co napisałam...Kciuki! Trzymajcie za mnie kciuki! - Ale nikt nie wie, ze coś tam piszę... |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|