| Autor |
Wiadomość |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011 12:08 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
Kochana idziesz jak burza z tymi pięknymi aniołkami  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 08:52 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
istne cudeńko  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 15:30 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
czyżby święta się zbliżały ?
cudne  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Wto 25 Sty, 2011 13:06 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
to na razie ostatni
tym razem padło na Amber
do wierzchołka głowy ma 38cm a do wierzchołka skrzydeł 45 cm
strasznie ciężko je zapakować do wysyłki
nulka
więcej zdjęć u mnie na blogu zapraszam
 |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 17:42 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
dziewczyny przecudne są te Wasze aniołki  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Czw 30 Gru, 2010 19:53 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
Nulka włosy swoim aniołom robię z peruki zakupionej dwa lata temu w polo-markecie przed sylwestrem dałam chyba 15 zł i tak sobie ją wykorzystuję
Kobietki dziękuje bardzo
janeczka-borutka63 Wasze aniołki są cudne
dzisiaj chciałam pokazać moją Krystal ma 38 cm wysokości
i tradycyjnie dla NULKI
 |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Czw 23 Gru, 2010 11:48 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
dziewczyny aniołki są przecudne jak jeden
Nulka widzisz jaki wkład masz w to że my możemy robić takie cudeńka
dziękujemy Ci za to
to moja LILIAN, zdjęcia trochę marne bo robione telefonem, a że anioł wyfrunął z domu to trzeba było zrobic zdjęcie tym co było
[/b] |
Temat: Nie taki diabeł straszny |
barbarera
Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35197
|
Forum: Szale i chusty Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 19:32 Temat: Nie taki diabeł straszny |
betichw super wyszła ta chusta
a to moja pierwsza
zaczęłam robić inną z dziewczynami, ale na razie się poddałam i wyszła taka
bardzo prosty wzór
 |
Temat: szal na drutach |
barbarera
Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 96979
|
Forum: Szale i chusty Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 19:23 Temat: szal na drutach |
jejku jakie one są cudne normalnie dziewczyny jesteście genialne  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 18:48 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
dziewczyny tyle aniołów a każdy inny
to mój taki skromny - oczywiście dzięki Nulce
i małe takie jak bym to powiedziała standardowe
oczywiście nie mam ich w domu  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010 20:17 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
jaki ANIELSKI  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 11:31 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
Kochani bardzo Wam dziękuję  |
Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
barbarera
Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242
|
Forum: ozdoby świateczne Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 12:54 Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :) |
dawno mnie tu nie było a tyle pięknych aniołków
super te Wasze anioły dziewczyny
Nula dzięki Tobie zrobiłam takiego tylko że mój ma 57 cm. wysokości
jeszcze raz Ci dziękuję więcej zdjęć u mnie na blogu - zapraszam  |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
barbarera
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582525
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 13:04 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
dziewczyny przepiękne te Wasze kartki
kawa nad Twoimi pracami to się rozpłynęłam  |
Temat: [kartki] Papierowanie Tukary |
barbarera
Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 172996
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:19 Temat: [kartki] Papierowanie Tukary |
notesy śliczne, ale ten ostatni jest genialny  |
Temat: kartki la_femme |
barbarera
Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 127981
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:16 Temat: kartki la_femme |
kopertówka prześliczna i dwie poprzednie a zwłaszcza ta z ażurowym motylkiem
a o świątecznych to już nie wspomnę -miodzio |
Temat: Zabawy papierem Ulki |
barbarera
Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 57532
|
Forum: Papierowe cuda Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:12 Temat: Zabawy papierem Ulki |
łabędzie na zamówienie rewelacyjne
super wyglądają z tą pogrubioną szyją |
Temat: poczynania onki |
barbarera
Odpowiedzi: 1418
Wyświetleń: 260632
|
Forum: Nasze prace Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:03 Temat: poczynania onki |
śliczne księgi
a nie próbowałaś żeby nie naklejać życzeń tylko wydrukować od razu
efekt wtedy jest zupełnie inny
jeśli źle się dopatrzyłam to przepraszam  |
Temat: Nasze PREFERENCJE |
barbarera
Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 159220
|
Forum: Konkursy, zabawy, wymianki... Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 12:08 Temat: Nasze PREFERENCJE |
to ja też może dołączę do tego zacnego grona
Stan rodzinny : mąż i dwie córki
lat: 36
Ulubiony kolor:odcienie brązu, niebieskiego ,bordo
Nielubiany kolor:rażące
Ulubione zwierzę:delfiny i konie
Ulubiony film:wszystkie kryminalne
Ulubiona książka:wszystkie J.Courths-Mahler
Biżuteria-tak-nie -jaka:każda ale bez dodatku zwykłego metalu ponieważ nie mogę go nosić taki pech
Hobby:wszelkiego rodzaju robótki ręczne-szydełko,scrapbboking i jazda rowerem
Zawód-Praca-Szkoła:krawiec-obecnie wychowywanie dzieci
jak to mój mąż twierdzi że mnie to wszystko cieszy |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10 |
|
|