RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 19
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011 12:08   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
Kochana idziesz jak burza z tymi pięknymi aniołkami cool
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 08:52   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
istne cudeńko wesoło mi
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 15:30   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
czyżby święta się zbliżały ?
cudne cmoknięcie
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Wto 25 Sty, 2011 13:06   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
to na razie ostatni
tym razem padło na Amber
do wierzchołka głowy ma 38cm a do wierzchołka skrzydeł 45 cm
strasznie ciężko je zapakować do wysyłki hmm
nulka love
więcej zdjęć u mnie na blogu zapraszam
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Sob 22 Sty, 2011 17:42   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
dziewczyny przecudne są te Wasze aniołki cool brawo
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Czw 30 Gru, 2010 19:53   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
Nulka włosy swoim aniołom robię z peruki zakupionej dwa lata temu w polo-markecie przed sylwestrem dałam chyba 15 zł i tak sobie ją wykorzystuję hopla

Kobietki dziękuje bardzo cmoknięcie

janeczka-borutka63 Wasze aniołki są cudne

dzisiaj chciałam pokazać moją Krystal ma 38 cm wysokości
i tradycyjnie dla NULKI kwiatek dla ciebie

  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Czw 23 Gru, 2010 11:48   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
dziewczyny aniołki są przecudne jak jeden
brawo cool
Nulka widzisz jaki wkład masz w to że my możemy robić takie cudeńka
dziękujemy Ci za to kwiatek dla ciebie
to moja LILIAN, zdjęcia trochę marne bo robione telefonem, a że anioł wyfrunął z domu to trzeba było zrobic zdjęcie tym co było papa


[/b]
  Temat: Nie taki diabeł straszny
barbarera

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 35197

PostForum: Szale i chusty   Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 19:32   Temat: Nie taki diabeł straszny
betichw super wyszła ta chusta

a to moja pierwsza
zaczęłam robić inną z dziewczynami, ale na razie się poddałam i wyszła taka
bardzo prosty wzór
  Temat: szal na drutach
barbarera

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 96979

PostForum: Szale i chusty   Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 19:23   Temat: szal na drutach
jejku jakie one są cudne normalnie dziewczyny jesteście genialne uklon uklon cool cool
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Wto 14 Gru, 2010 18:48   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
dziewczyny tyle aniołów a każdy inny
to mój taki skromny - oczywiście dzięki Nulce
i małe takie jak bym to powiedziała standardowe Rolling Eyes


oczywiście nie mam ich w domu Sad
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010 20:17   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
jaki ANIELSKI cool brawo
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 11:31   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
Kochani bardzo Wam dziękuję cmoknięcie
  Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
barbarera

Odpowiedzi: 3221
Wyświetleń: 907242

PostForum: ozdoby świateczne   Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 12:54   Temat: ANIOŁKI -czyli chwalimy się :)
dawno mnie tu nie było a tyle pięknych aniołków
super te Wasze anioły dziewczyny
Nula dzięki Tobie zrobiłam takiego tylko że mój ma 57 cm. wysokości
jeszcze raz Ci dziękuję więcej zdjęć u mnie na blogu - zapraszam kwiatek dla ciebie
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
barbarera

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1582525

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 13:04   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
dziewczyny przepiękne te Wasze kartki cmoknięcie

kawa nad Twoimi pracami to się rozpłynęłam uklon
  Temat: [kartki] Papierowanie Tukary
barbarera

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 172996

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:19   Temat: [kartki] Papierowanie Tukary
notesy śliczne, ale ten ostatni jest genialny uklon
  Temat: kartki la_femme
barbarera

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 127981

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:16   Temat: kartki la_femme
kopertówka prześliczna i dwie poprzednie a zwłaszcza ta z ażurowym motylkiem cool
a o świątecznych to już nie wspomnę -miodzio
  Temat: Zabawy papierem Ulki
barbarera

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 57532

PostForum: Papierowe cuda   Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:12   Temat: Zabawy papierem Ulki
łabędzie na zamówienie rewelacyjne cool
super wyglądają z tą pogrubioną szyją
  Temat: poczynania onki
barbarera

Odpowiedzi: 1418
Wyświetleń: 260632

PostForum: Nasze prace   Wysłany: Pon 20 Lip, 2009 08:03   Temat: poczynania onki
śliczne księgi cool
a nie próbowałaś żeby nie naklejać życzeń tylko wydrukować od razu
efekt wtedy jest zupełnie inny
jeśli źle się dopatrzyłam to przepraszam uklon
  Temat: Nasze PREFERENCJE
barbarera

Odpowiedzi: 110
Wyświetleń: 159220

PostForum: Konkursy, zabawy, wymianki...   Wysłany: Nie 05 Lip, 2009 12:08   Temat: Nasze PREFERENCJE
to ja też może dołączę do tego zacnego grona
Stan rodzinny : mąż i dwie córki
lat: 36
Ulubiony kolor:odcienie brązu, niebieskiego ,bordo
Nielubiany kolor:rażące
Ulubione zwierzę:delfiny i konie
Ulubiony film:wszystkie kryminalne
Ulubiona książka:wszystkie J.Courths-Mahler
Biżuteria-tak-nie -jaka:każda ale bez dodatku zwykłego metalu ponieważ nie mogę go nosić taki pech
Hobby:wszelkiego rodzaju robótki ręczne-szydełko,scrapbboking i jazda rowerem
Zawód-Praca-Szkoła:krawiec-obecnie wychowywanie dzieci
jak to mój mąż twierdzi że mnie to wszystko cieszy
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10