| Autor |
Wiadomość |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Nie 02 Maj, 2010 09:23 Temat: Moje wypociny :) |
Udało się ,serwetka skończona Wiem że krzywulec straszny ale i tak mi się podoba. Oto ona :
Trzeba wymyśleć coś następnego do roboty albo może zrobie kolejne podejście do czółenek??  |
Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki |
bara791
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 69172
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010 21:13 Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki |
Cóż mogę powiedzieć?? FIU FIU FIU i tyle  |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010 15:45 Temat: Moje wypociny :) |
Oto serwetki cześć pierwsza, a raczej krzywulca nie serwetki
Jako że obiecałam pokazać całą to zrobię ją do konca i najwyżej schowam gdzieś na samo dno szuflady żeby mnie nie straszyła
Chyba się obrażę na igłę bo mało że mnie palec boli niesłychanie to jeszcze mi sie igła pogięła Chyba wrócę do nauki czułenka o ile starczy mi cierpliwości.  |
Temat: Frywolitki iwi |
bara791
Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 65620
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 19:50 Temat: Frywolitki iwi |
Normalnie jestem zazdrosna .... JA TEZ TAK CHCEEEEE!!!!!
Piękne  |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 12:33 Temat: Moje wypociny :) |
Teraz porwałam się z motyką na księżyc chyba Będę robiła serwetkę o taką:
http://picasaweb.google.e...474008542323410
Przypominam że robie na igle i nie wiem co z tego wyjdzie wiec zrobię ja ze zwykłego taniego kordonka i to czerwonego
Już zaczęłam więc może za miesiąc mi się uda ja pokazać heheh. No dobra może wczesniej
Trzymajcie kciuki za moją "wypocinkową" serwetke  |
Temat: wykrój na kapelusz |
bara791
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 09:29 Temat: wykrój na kapelusz |
Hehehe świetny pomysl z tym żelazkiem W zyciu bym na to nie wpadła a to takie proste rozwiazanie
Sprobuje wszystkiego i moze w koncu sie uda:)  |
Temat: wykrój na kapelusz |
bara791
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 12:36 Temat: wykrój na kapelusz |
Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że mi pomogłyście
stronki są super i pewnie niedługo zabiorę sie do szycia Efektami może się pochwalę jak tylko będzie czym Jestem wdzięczna niesamowicie  |
Temat: wykrój na kapelusz |
bara791
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:42 Temat: wykrój na kapelusz |
Wooow Poranna, jakie ty piekne kapelusiki dziergasz Ja chce taki rózowo brazowy I ten zielono żółto brązowy tez piekny
A tak na powaznie to moze sprzedajesz je gdzies?? |
Temat: wykrój na kapelusz |
bara791
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:33 Temat: wykrój na kapelusz |
Chcialam uszyc cos w tym stylu:
http://www.allegro.pl/ite...pelusik_48.html
ale tak naprawde nie mam sprecyzowanego modelu z tym ze bardziej podobaja mi sie takie co są robione z klinów (chyba tak sie zwa te trojkaty )
Poranna, Dzieki za pomysl i może cos wykombinuje .
Grazka15, Fajnie jakbys znalazla cos w burdach ,zawsze z gotowym wykrojem jest latwiej  |
Temat: Czółenko Kasi |
bara791
Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85414
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:13 Temat: Czółenko Kasi |
Piękne i takie równiuteńkie  |
Temat: wykrój na kapelusz |
bara791
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928
|
Forum: Wykroje, formy, inspiracje Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010 19:14 Temat: wykrój na kapelusz |
szukam i szukam i znalezc nie moge Czy ma ktos moze jakies wykroje na kapelusiki dla dziewczynki?? Wymyśliłam sobie że uszyje mojej córci ale nie za bardzo mi wychodzą ,jakoś nie mogę sobie wyobrazic jak maja wygladac wykroje.
Będe wdzieczna za kazda pomoc  |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010 16:51 Temat: Moje wypociny :) |
A teraz coś dla tych co wyznaja zasadę :DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO.
To jest zrobione z:
-zwykła nitka bawełniana wygrzebana z domowych zasobów
-igła cieniutka do nawlekania koralików (spróbujcie kiedyś przewlec grubszą nitke od igły hehe )
-i zapałka tak w ramach porównania i wyobrażenia sobie wielkości
Jako że stwierdziłam że nie stać mnie na wydawanie pieniędzy na specjalne igły bo nie wiem czy mnie to na dłużej wciągnie (a wciągnęło) to wymyśliłam sobie że użyje tego co jest ogólnie dostępne. Co prawda jak widać igła sie wygięła bo jest strasznie giętka ale radze sobie .
Podsumowując chcieć to móc  |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010 13:45 Temat: Moje wypociny :) |
To coś dziś zakończyłam i pokazuję
Chyba dorobie jeszcze kolczyki jak mi sie zachce Moze wyjdzie z tego jakis komplecik:)
A tak na marginesie slowa krytyki tez sa mile widziane zwlaszcza poparte tlumaczeniem dlaczego i co zrobic by bylo lepiej  |
Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki |
bara791
Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 69172
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 13:43 Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki |
No suuuper i do tego wszystkiego jak dla mnie dosyc skomplikowany wzor  |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 11:14 Temat: Moje wypociny :) |
udało sie. Powiem wiec ze niestety pewnie zadko beda pojawiac sie zdjecia bo moje dziecko zajmuje mi teraz caly czas i niestety na doskonalenie mojej frywolitkowej przygody nie mam za bardzo czasu ale bede sie starala Zrobiłam tez inne kolczyki ale wstyd pokazywac bo za gruba igla byla i brzydko wygladały.
Obiecuje ze jak tylko cos wydziergam to pokaze .
Pozdrawiam i witajcie bo jestem tu nowa:) |
Temat: Moje wypociny :) |
bara791
Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 11:10 Temat: Moje wypociny :) |
Nie wiem co i jak ale spróbuje może sie uda Przedstawiam moja pierwsza prace zrobiona na igle. Zupelne poczatki bo to jakies 5 dni odkad sie tym zainteresowalam
Nawet nie wiem czy zdjecie umiem wstawic heheh
Uwaga próba:
 |
Temat: nanniowa próba numer xxxxxjuz nie wiem który :( |
bara791
Odpowiedzi: 214
Wyświetleń: 81703
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010 12:19 Temat: nanniowa próba numer xxxxxjuz nie wiem który :( |
Jak dla mnie superrrrr. Cudo nad cudami  |
Temat: Frywoalki |
bara791
Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 41980
|
Forum: Chwalimy się Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010 11:15 Temat: Frywoalki |
wow jestem w szoku za wytrwałość w robieniu tego cuda. Ja zrobie jeden kolczyk i już drugiego mi sie nie chce hehe.
 |
Temat: wzory i wykroje |
bara791
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 48742
|
Forum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 10:31 Temat: wzory i wykroje |
już umiem ale ja tępa jestem  |
Temat: wzory i wykroje |
bara791
Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 48742
|
Forum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 10:30 Temat: wzory i wykroje |
sarLena, Huuurrraaaa pewnie że chce zawsze coś się przyda To może podasz mi maila bo tak na forum nie za bardzo adres wszystkim przedstawiać
Chyba że jakoś uda mi się wejść na Twój profil bo narazie nie umiem hehe |
Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
bara791
Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86353
|
Forum: Poznajmy się Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010 10:58 Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ??? |
Jestem nowa i początkująca z Warszawy  |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|