RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 21
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Nie 02 Maj, 2010 09:23   Temat: Moje wypociny :)
Udało się ,serwetka skończona hurrraaa Wiem że krzywulec straszny ale i tak mi się podoba. Oto ona :


Trzeba wymyśleć coś następnego do roboty albo może zrobie kolejne podejście do czółenek?? hmmm
  Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki
bara791

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 69172

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010 21:13   Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki
Cóż mogę powiedzieć?? FIU FIU FIU i tyle brawo brawo
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Wto 27 Kwi, 2010 15:45   Temat: Moje wypociny :)
Oto serwetki cześć pierwsza, a raczej krzywulca nie serwetki nie wiem przykro mi
Jako że obiecałam pokazać całą to zrobię ją do konca i najwyżej schowam gdzieś na samo dno szuflady żeby mnie nie straszyła hahahihi


Chyba się obrażę na igłę bo mało że mnie palec boli niesłychanie to jeszcze mi sie igła pogięła wściekły Chyba wrócę do nauki czułenka o ile starczy mi cierpliwości. szalony
  Temat: Frywolitki iwi
bara791

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 65620

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 19:50   Temat: Frywolitki iwi
Normalnie jestem zazdrosna .... JA TEZ TAK CHCEEEEE!!!!!
Piękne brawo brawo
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 12:33   Temat: Moje wypociny :)
Teraz porwałam się z motyką na księżyc chyba puknąć się Będę robiła serwetkę o taką:
http://picasaweb.google.e...474008542323410

Przypominam że robie na igle i nie wiem co z tego wyjdzie wiec zrobię ja ze zwykłego taniego kordonka i to czerwonego wesoło mi
Już zaczęłam więc może za miesiąc mi się uda ja pokazać heheh. No dobra może wczesniej Smile
Trzymajcie kciuki za moją "wypocinkową" serwetke Smile
  Temat: wykrój na kapelusz
bara791

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 09:29   Temat: wykrój na kapelusz
Hehehe świetny pomysl z tym żelazkiem hahahihi W zyciu bym na to nie wpadła a to takie proste rozwiazanie Smile

Sprobuje wszystkiego i moze w koncu sie uda:) wesoło mi
  Temat: wykrój na kapelusz
bara791

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 12:36   Temat: wykrój na kapelusz
Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że mi pomogłyście cmoknięcie
stronki są super i pewnie niedługo zabiorę sie do szycia hopla Efektami może się pochwalę jak tylko będzie czym nie wiem Jestem wdzięczna niesamowicie uklon uklon
  Temat: wykrój na kapelusz
bara791

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:42   Temat: wykrój na kapelusz
Wooow Poranna, jakie ty piekne kapelusiki dziergasz uklon Ja chce taki rózowo brazowy wesoło mi I ten zielono żółto brązowy tez piekny cool

A tak na powaznie to moze sprzedajesz je gdzies??
  Temat: wykrój na kapelusz
bara791

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:33   Temat: wykrój na kapelusz
Chcialam uszyc cos w tym stylu:
http://www.allegro.pl/ite...pelusik_48.html

ale tak naprawde nie mam sprecyzowanego modelu z tym ze bardziej podobaja mi sie takie co są robione z klinów (chyba tak sie zwa te trojkaty skleroza )
Poranna, Dzieki za pomysl i może cos wykombinuje .

Grazka15, Fajnie jakbys znalazla cos w burdach ,zawsze z gotowym wykrojem jest latwiej wesoło mi
  Temat: Czółenko Kasi
bara791

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85414

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 09:13   Temat: Czółenko Kasi
Piękne cool i takie równiuteńkie brawo
  Temat: wykrój na kapelusz
bara791

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21928

PostForum: Wykroje, formy, inspiracje   Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010 19:14   Temat: wykrój na kapelusz
szukam i szukam i znalezc nie moge przykro mi Czy ma ktos moze jakies wykroje na kapelusiki dla dziewczynki?? Wymyśliłam sobie że uszyje mojej córci ale nie za bardzo mi wychodzą ,jakoś nie mogę sobie wyobrazic jak maja wygladac wykroje.
Będe wdzieczna za kazda pomoc cmoknięcie
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Sob 24 Kwi, 2010 16:51   Temat: Moje wypociny :)
A teraz coś dla tych co wyznaja zasadę :DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO. wesoło mi


To jest zrobione z:
-zwykła nitka bawełniana wygrzebana z domowych zasobów
-igła cieniutka do nawlekania koralików (spróbujcie kiedyś przewlec grubszą nitke od igły hehe wściekły )
-i zapałka tak w ramach porównania i wyobrażenia sobie wielkości Smile


Jako że stwierdziłam że nie stać mnie na wydawanie pieniędzy na specjalne igły bo nie wiem czy mnie to na dłużej wciągnie (a wciągnęło) to wymyśliłam sobie że użyje tego co jest ogólnie dostępne. Co prawda jak widać igła sie wygięła bo jest strasznie giętka ale radze sobie .
Podsumowując chcieć to móc cool
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010 13:45   Temat: Moje wypociny :)
To coś dziś zakończyłam i pokazuję


Chyba dorobie jeszcze kolczyki jak mi sie zachce Smile Moze wyjdzie z tego jakis komplecik:)

A tak na marginesie slowa krytyki tez sa mile widziane zwlaszcza poparte tlumaczeniem dlaczego i co zrobic by bylo lepiej no poczekaj...
  Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki
bara791

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 69172

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 13:43   Temat: lamika88 - moje pierwsze frywolitki
No suuuper i do tego wszystkiego jak dla mnie dosyc skomplikowany wzor brawo brawo
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 11:14   Temat: Moje wypociny :)
radocha radocha udało sie. Powiem wiec ze niestety pewnie zadko beda pojawiac sie zdjecia bo moje dziecko zajmuje mi teraz caly czas i niestety na doskonalenie mojej frywolitkowej przygody nie mam za bardzo czasu ale bede sie starala Smile Zrobiłam tez inne kolczyki ale wstyd pokazywac bo za gruba igla byla i brzydko wygladały.

Obiecuje ze jak tylko cos wydziergam to pokaze .
Pozdrawiam i witajcie bo jestem tu nowa:)
  Temat: Moje wypociny :)
bara791

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14212

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 11:10   Temat: Moje wypociny :)
Nie wiem co i jak ale spróbuje może sie uda Smile Przedstawiam moja pierwsza prace zrobiona na igle. Zupelne poczatki bo to jakies 5 dni odkad sie tym zainteresowalam wesoło mi
Nawet nie wiem czy zdjecie umiem wstawic heheh zebalek
Uwaga próba:
  Temat: nanniowa próba numer xxxxxjuz nie wiem który :(
bara791

Odpowiedzi: 214
Wyświetleń: 81703

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010 12:19   Temat: nanniowa próba numer xxxxxjuz nie wiem który :(
cool
Jak dla mnie superrrrr. Cudo nad cudami Smile brawo brawo
  Temat: Frywoalki
bara791

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 41980

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010 11:15   Temat: Frywoalki
ooooo ooooo wow jestem w szoku za wytrwałość w robieniu tego cuda. Ja zrobie jeden kolczyk i już drugiego mi sie nie chce hehe.
uklon uklon uklon
  Temat: wzory i wykroje
bara791

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 48742

PostForum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy   Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 10:31   Temat: wzory i wykroje
już umiem ale ja tępa jestem puknąć się
  Temat: wzory i wykroje
bara791

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 48742

PostForum: Materiały, nici, akcesoria, sklepy   Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 10:30   Temat: wzory i wykroje
sarLena, Huuurrraaaa pewnie że chce zawsze coś się przyda Smile To może podasz mi maila bo tak na forum nie za bardzo adres wszystkim przedstawiać wesoło mi
Chyba że jakoś uda mi się wejść na Twój profil bo narazie nie umiem hehe
  Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ???
bara791

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 86353

PostForum: Poznajmy się   Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010 10:58   Temat: Z jakich jesteście miast, miejscowści ???
Jestem nowa i początkująca z Warszawy Smile bye
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11