| Autor |
Wiadomość |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 21:40 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
moje nowe karteczki,
urodzinowa dla "teściówki":)na 56 urodziny:D
a w środku:
i Walentynka:)
a w środku tak
a do Walentynki jeszcze coś na osłodę:) od serca:)
 |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Wto 09 Lut, 2010 17:33 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
ale w jaki sposób to zrobiłaś?? |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 08 Lut, 2010 12:47 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
super te karteczki ale czemu już macie gotowe świąteczne??: |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 15:44 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| super:) bardzo ładne karteczki:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Śro 03 Lut, 2010 12:52 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| statek jest super:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 20:37 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| aaaa no tak:) takie są najlepsze do dziurkowania:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 20:14 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| ssuuuuuppppeeeeerrrrrrrr karteczki:) ale skąd Ty masz te wzorki?? ;> |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Śro 27 Sty, 2010 12:14 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| ABA super prace:) jestem wręcz zachwycona:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 14:38 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
pierwszy raz odważyłam się zrobić karteczkę w kształcie "księgi" i nawet jestem zadowolona z siebie:) narożniki odcięłam przy pomocy kieliszka kartki narysowałam złotym długopisem żelowym karteczka na 35 rocznicę ślubu dla "teściów" zła jestem na mój aparat bo momencie jak jest najbardziej potrzebny to się baterie wyładowują, chyba trzeba zainwestować w nowy:) dlatego musiałam zdjęcia porobić komórką:/
na górze jest napis "koralowa rocznica" wyhaftowany oczywiście i dlatego też w takim kolorze różyczki zrobiłam:)
i 4 zaproszenia z okazji 30stych urodzin jednej pary:) i kobieta i facecik mieli jednego dnia 30 lat:)wybrali sobie wzorek z "okienkami" trochę męczące, ale zawsze jakieś nowe doświadczenie:) zdjęcia też robione komórką więc kolory troszkę się różniły:) w okienku są kolorowe koraliki jako wypełnienie
i prośba do Was dziewczyny.... czy ma któraś wzór jakiś związany z pielęgniarstwem? jakąś strzykawkę, termometr nie wiem ....?? |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pią 22 Sty, 2010 23:39 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| a ja objrzałam wszystko, ale nie wiem co autor miał na myśli:D na początku myślałam , że chciał pokazać , że ludzie do małpy są podobni:D |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 12:21 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| ja jestem w głębokim szoku:D śliczne te obrazki:D ciekawe czy tak same z własnej weny to robią czy z jakiegoś obrazka? |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 22:33 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| Jadziu nie dostałam na razie żadnej wiadomości... więc może faktycznie oświecisz nas tutaj na forum:D |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 20:09 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
liken dzięki za pomoc:D a w ogóle o jakich literkach mowa?? bo ja nic nie dostałam...  |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 12:34 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| Liken mam pytanko jak zrobiłaś tą karteczkę ślubną z ryżem wewnątrz kartki?? w czym zamknęłaś ryż , żeby się nie wysypał? |
Temat: bombki ze wstązeczek |
alexandra20
Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969
|
Forum: Różności Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 09:44 Temat: bombki ze wstązeczek |
| na tej stronie http://www.kaiem.pl/forum...er=asc&start=15 jest wszystko opisane ze szczegółami:D |
Temat: bombki ze wstązeczek |
alexandra20
Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969
|
Forum: Różności Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 21:38 Temat: bombki ze wstązeczek |
| dziękuję bardzo za komentarze:) bombka żółta z choineczką zrobiona jest tak jak większość z materiału:) tylko wycięłam najpierw na niej 3 trójkąty na choinkę, a później kombinowałam jakby tu ponacinać tą styropianową kulę, żeby dało radę upchnąć w niej żółty materiał:) a bombki faktycznie...13 ich było:D ale dla mnie to chyba szczęśliwa liczba bo 13stego poznałam mojego mena:D |
Temat: bombki ze wstązeczek |
alexandra20
Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969
|
Forum: Różności Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 16:55 Temat: bombki ze wstązeczek |
to ja dodaję swoje bombeczki:D
najpierw 12cm:D
1:
2:
3:
i bombeczki 8cm:)
1:
2:
3:
4:
5:
6:
7:
8:
9:
10:
 |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Śro 23 Gru, 2009 09:53 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
teraz widać?? |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Wto 22 Gru, 2009 00:05 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
moje karteczki świąteczne:)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
niestety baterie w aparacie padły i fotki musiałam robić komórką i trochę przekłamane kolorki w związku z tym :-/ |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Wto 15 Gru, 2009 23:29 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
moje nowe karteluszki:)
do tej niebieskiej w środku dorobiłam koszyczek z kwiatkami bo pasował mi do wierszyka:D
a ta dla "teścia" na imieniny:D
 |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Wto 08 Gru, 2009 09:49 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
za granicę:)w sumie nie ja wysyłam, lecą do Niemiec, ale do Polaków, którzy sto lat temu tam wyjechali:) angielski znają, a po Polsku też potrafią:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 07 Gru, 2009 23:35 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
a to moje nowe karteczki, pierwsze świąteczne na te Święta:)
jako, że drukarka przestała drukować postanowiłam też skorzystać z recyklingu:D i życzenia wyciełam z gotowych karteczek:D
w środku:
następna:
a w środku:
następna urodzinowa dla Pana:
i kolejna dla wesołej dziewczyny na zamówienie na urodzinki 27, miała być kolorowa więc jest, kolorki trochę przekłamane bo zdjęcie zrobione komórką:/ ramka jest złota:) a kolorki kwiatków też z lekka odbiegają od realnych barw:)
a w środku tak:
 |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pią 04 Gru, 2009 20:13 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
bardzo ładne karteczki
dziewczyny gdyby ktoś potrzebował wzorków to wstawiłam chyba wszystkie jakie posiadam na picase
http://picasaweb.google.com/alexandra20/BAJKI#
tam wcześniej błąd był w adresie:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Śro 25 Lis, 2009 14:37 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
świetny pomysł z karteczką na 18stkę bardzo fajnie dobrane kolorki i wzory:) |
Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
alexandra20
Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716
|
Forum: Kartki, karteczki... Wysłany: Pon 23 Lis, 2009 13:46 Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się |
| krysak śliczne karteczki, najbardziej podobają mi się pierwsze dwie:) śliczne dla dzieciaczków są:) |
| |