RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 103
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 21:40   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
moje nowe karteczki,
urodzinowa dla "teściówki":)na 56 urodziny:D



a w środku:


i Walentynka:)

a w środku tak


a do Walentynki jeszcze coś na osłodę:) od serca:)




  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Wto 09 Lut, 2010 17:33   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
ale w jaki sposób to zrobiłaś??Very Happy
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 08 Lut, 2010 12:47   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
super te karteczki Smile ale czemu już macie gotowe świąteczne??:Very Happy
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 15:44   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
super:) bardzo ładne karteczki:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Śro 03 Lut, 2010 12:52   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
statek jest super:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 20:37   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
aaaa no tak:) takie są najlepsze do dziurkowania:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 28 Sty, 2010 20:14   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
ssuuuuuppppeeeeerrrrrrrr karteczki:) ale skąd Ty masz te wzorki?? ;>
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Śro 27 Sty, 2010 12:14   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
ABA super prace:) jestem wręcz zachwycona:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 14:38   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
pierwszy raz odważyłam się zrobić karteczkę w kształcie "księgi" Smile i nawet jestem zadowolona z siebie:) narożniki odcięłam przy pomocy kieliszka Smile kartki narysowałam złotym długopisem żelowym Smile karteczka na 35 rocznicę ślubu dla "teściów" Very Happy zła jestem na mój aparat bo momencie jak jest najbardziej potrzebny to się baterie wyładowują, chyba trzeba zainwestować w nowy:) dlatego musiałam zdjęcia porobić komórką:/
na górze jest napis "koralowa rocznica" wyhaftowany oczywiście i dlatego też w takim kolorze różyczki zrobiłam:)


i 4 zaproszenia z okazji 30stych urodzin jednej pary:) i kobieta i facecik mieli jednego dnia 30 lat:)wybrali sobie wzorek z "okienkami" trochę męczące, ale zawsze jakieś nowe doświadczenie:) zdjęcia też robione komórką więc kolory troszkę się różniły:) w okienku są kolorowe koraliki jako wypełnienie Smile








i prośba do Was dziewczyny.... czy ma któraś wzór jakiś związany z pielęgniarstwem? jakąś strzykawkę, termometr nie wiem ....??
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pią 22 Sty, 2010 23:39   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
a ja objrzałam wszystko, ale nie wiem co autor miał na myśli:D na początku myślałam , że chciał pokazać , że ludzie do małpy są podobni:D
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 12:21   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
ja jestem w głębokim szoku:D śliczne te obrazki:D ciekawe czy tak same z własnej weny to robią czy z jakiegoś obrazka?
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 22:33   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Jadziu nie dostałam na razie żadnej wiadomości... więc może faktycznie oświecisz nas tutaj na forum:D
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 20:09   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
liken dzięki za pomoc:D a w ogóle o jakich literkach mowa?? bo ja nic nie dostałam... Crying or Very sad
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Czw 07 Sty, 2010 12:34   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Liken mam pytanko jak zrobiłaś tą karteczkę ślubną z ryżem wewnątrz kartki?? w czym zamknęłaś ryż , żeby się nie wysypał?
  Temat: bombki ze wstązeczek
alexandra20

Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969

PostForum: Różności   Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 09:44   Temat: bombki ze wstązeczek
na tej stronie http://www.kaiem.pl/forum...er=asc&start=15 jest wszystko opisane ze szczegółami:D
  Temat: bombki ze wstązeczek
alexandra20

Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969

PostForum: Różności   Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 21:38   Temat: bombki ze wstązeczek
dziękuję bardzo za komentarze:) bombka żółta z choineczką zrobiona jest tak jak większość z materiału:) tylko wycięłam najpierw na niej 3 trójkąty na choinkę, a później kombinowałam jakby tu ponacinać tą styropianową kulę, żeby dało radę upchnąć w niej żółty materiał:) a bombki faktycznie...13 ich było:D ale dla mnie to chyba szczęśliwa liczba bo 13stego poznałam mojego mena:D
  Temat: bombki ze wstązeczek
alexandra20

Odpowiedzi: 587
Wyświetleń: 394969

PostForum: Różności   Wysłany: Pon 28 Gru, 2009 16:55   Temat: bombki ze wstązeczek
to ja dodaję swoje bombeczki:D

najpierw 12cm:D
1:

2:



3:




i bombeczki 8cm:)

1:



2:



3:


4:




5:




6:


7:



8:





9:




10:



  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Śro 23 Gru, 2009 09:53   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
teraz widać??Smile
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Wto 22 Gru, 2009 00:05   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
moje karteczki świąteczne:)

1.


2.


3.



4.



5.


6.


7.


8.


9.


niestety baterie w aparacie padły i fotki musiałam robić komórką i trochę przekłamane kolorki w związku z tym :-/
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Wto 15 Gru, 2009 23:29   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
moje nowe karteluszki:)
do tej niebieskiej w środku dorobiłam koszyczek z kwiatkami bo pasował mi do wierszyka:D




a ta dla "teścia" na imieniny:D



  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Wto 08 Gru, 2009 09:49   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
Smile za granicę:)w sumie nie ja wysyłam, lecą do Niemiec, ale do Polaków, którzy sto lat temu tam wyjechali:)Smile angielski znają, a po Polsku też potrafią:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 07 Gru, 2009 23:35   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
a to moje nowe karteczki, pierwsze świąteczne na te Święta:)

jako, że drukarka przestała drukować postanowiłam też skorzystać z recyklingu:D i życzenia wyciełam z gotowych karteczek:D
w środku:

następna:

a w środku:

następna urodzinowa dla Pana:

i kolejna dla wesołej dziewczyny na zamówienie na urodzinki 27, miała być kolorowa więc jest, kolorki trochę przekłamane bo zdjęcie zrobione komórką:/ ramka jest złota:) a kolorki kwiatków też z lekka odbiegają od realnych barw:)

a w środku tak:
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pią 04 Gru, 2009 20:13   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
bardzo ładne karteczki bye

dziewczyny gdyby ktoś potrzebował wzorków to wstawiłam chyba wszystkie jakie posiadam na picase
http://picasaweb.google.com/alexandra20/BAJKI#

tam wcześniej błąd był w adresie:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Śro 25 Lis, 2009 14:37   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
świetny pomysł z karteczką na 18stkę Smile bardzo fajnie dobrane kolorki i wzory:)
  Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
alexandra20

Odpowiedzi: 3929
Wyświetleń: 1583716

PostForum: Kartki, karteczki...   Wysłany: Pon 23 Lis, 2009 13:46   Temat: [kartki] Haft matematyczny - chwalimy się
krysak śliczne karteczki, najbardziej podobają mi się pierwsze dwie:) śliczne dla dzieciaczków są:)
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11