RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 383
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 23:41   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Pysiatom, dziękuję love Miło mi, że masz wiarę w ten projekcik.

Szczerze mówiąc utknąwszy. Sad
Za Chiny Ludowe, Cuda Kraju Kwitnącej Wiśni i Lichotkowego Aniołka nie możnością jest rozkminić, jak to złożyć i skończyć, żeby po ludzkiemu wyglądało. Nie idzie i już! Tępą będąc w tych rzeczach, jako że to pierwszy projekt taki jest.

Wołam więc HELP! POMOĆ! Niech się dobra dusza ulituje. Widzialam porady na Forum w dziale bolerka, ale na zdjęciach niewiele widać, a o schematach już wspomniawszy powyżej.

Buziaki gorące cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 06:45   Temat: Myszkowanie w kłębkach
SoWa, Dziękuję love

Ci, którzy śledzą Myszkowe blodżydło już wiedzą, ale Wy jeszcze nie, więc Wam mówię i pokazam.
Robię kawałek ubranka. Różowego Cósia w dodatku. Zamiast tego czarnego, co to miał być bolerkiem, ale mu nie wyszło. Smile A teraz pewnie zostanie szalem.

A tu Różowy Cóś:


Mam nadzieję, że link chodzi i coś widać. Bolerko oczywiście z Forum Very Happy

Pozdrawiam serdecznościowo cmoknięcie
M.
  Temat: Kraków - spotkanie
Mysza

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 114928

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 00:04   Temat: Kraków - spotkanie
Czy dojdzie do spotkania w lipcu? Byłoby moje pierwsze może wreszcie. Z okazji wakacji Very Happy

Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:58   Temat: Myszkowanie w kłębkach
saba52, Fajnie by było sie spotkać w Chełmie, a nawet w mojej Mysiej Smile niedaleko, samochodem jakieś 20 minut.
A co do brusika, to wiem, że się klientka nie rozmyśli. Jak się nie rozmyśliła po 2 latach, to i teraz zdzierży. Tylko nie wiem, jak się zabrać do pisania takiego maila. Smile

Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:23   Temat: Myszkowanie w kłębkach
CÓŚ





Szczegóły na blogu pogadułkowym wesoło mi

Buziaki cmoknięcie

M.
  Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169
Mysza

Odpowiedzi: 4259
Wyświetleń: 228184

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:17   Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169
Prześwietna chusta cool i doniczki jakie staro-ładne wesoło mi

Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 22:36   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Ainer, dziękuję pięknie uklon love

saba52,
Pracusiowo u Krakusów. Do Mysiej na urlop planuję w sierpniu. Nie wiadomo, czy wyjdzie, bo nie wiadomo, czy dostanę wypłate w tym miesiącu. Jak pojawi się pierwsza zarobiona kasa, to i do domciu się pofatuguję, a jakże by inaczej. Tęskno mi za latem na wsi. Very Happy Na razie dopiero zaczęłam i się uczę nowego zawodu. wesoło mi Nie jest za wesoło, ale jest ok.

Tymczasem czekam także na środki finansowe, żeby zamówić materiały na brusik, który wciąż czeka na wykończenie. Zastanawiam się, czy byłoby ok napisać do zleceniodawcy o zaliczkę na nici. Niby kiedyś proponowała takie rozwiązanie, ale mi jakoś głupio, choć ta pani i tak mi oddaje za materiał przy zapłacie za 'dzieło'.
Może Wy mi coś poradzicie w tej sprawie, moje Najlepsiejsze Dusze?

Praesyłając słoneczne całusy w ilościach niepomiernych, pozdrawiam cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 20:01   Temat: Myszkowanie w kłębkach
saba52, Dziękuję love

Mam nadzieję, że wyjechanie się udało i wypoczywałaś. Zajrzyj na mojego bloga Smile dziergam 'cóś' Very Happy

Tysiące letnich całusów cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 07 Lip, 2011 18:38   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Jarka, Pysiatom, misia0808, Dziękuję pięknie uklon kwiatek dla ciebie uklon

Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 05 Lip, 2011 19:38   Temat: Myszkowanie w kłębkach
lamika88, Violetta21, dziękuję pięknie uklon uklon uklon

lamika88, kolorystyka podobna, choć pocieplajka i dyndadełko zrobione z tego samego kordonka mają kolor maków, a chusta jest w kolorze dojrzałego wina Very Happy

Buziaki gorące cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 21:44   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Witajcie,
Zapachniało wreszcie posesją. Zaczęła się moja pierwsza praca na etacie. Nie śmiejcie się, ale ja, anglista-humanista z krwi i kości, pracuję jako młodszy księgowy. Smile
Nareszcie spokój jako taki, bo cyrk z mieszkałką się na razie uspokoił. I postanowiłam z okazji nowej drogi życiowej i jako takiego 'rite of passage' założyć blodżydło gadułkowo-robótkowe i pokazać Wam, co mam udzierganego.
Na początek obiecana Sabie chusta, kŧórą zrobiłam dla Mamy.

A teraz pocieplajka na telefon dla Bardzo Ważnej Osoby.

Oraz jako dodatek do tejże pocieplajki - dyndałka, ktora juz zdążyła być zgubiona przez Osobę.


Pozdrawiając serdecznościowo cmoknięcie cmoknięcie cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 23:48   Temat: Myszkowanie w kłębkach
No chyba raczej Very Happy Mama mówiła, że tato był Polakiem. I że w Polsce urodziłam się.
Oczu skośnych też nie mam.

Więc, nie jestem mejdinczajna wesoło mi

cmoknięcie
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 23:24   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Ale czego nie czaisz i gdzie?? Chyba po ludzku pisam... Na tyle, na ile mi dane wesoło mi
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 21:58   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Dziękuję serdecznie cmoknięcie

A jutro wyniki pnja rety i co to będzie?!
I znowu szukanie mieszkania... Nosem się będziem podpierali...

Buziaki love
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 13:03   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Hy, hyyyy wesoło mi
Dostałam pracę hopla
I z tej okazji powstał blog nie-sprzedażowy, tylko paplaninowo-tapetowo-robótkowy. Do poznawania ludziów i do innych fajnych rzeczów.
http://myszkowanie.blogspot.com
Zapraszając kwiatek dla ciebie

A tak w ogóle to powinnam się zabrać za pisanie pracy. I tak w ogóle to przejrzałam zaległości galeriowe i szczęka , więc mogę powiedzieć, że jak zwykle wszystkie jestescie Miszcze niedoścignione i jak oglądam Wasze prace, to czuję się taka malutka.

Pozdrawiam serdecznie, życzę slońca i udanych wakacji cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 13:34   Temat: Myszkowanie w kłębkach
A teraz cos a propos działalności i podatków http://trendy.modna.pl/bi...o-a-podatki-17/ . Dosyc jasno i dobrze. Jak nie pomoże to 801 055 055 - krajowa informacja podatkowa Smile. Jak na mój mały rozumek, to na razie się nie musze rejestrować (chyba). Pochybam do US w Krakowie po sesji i zapytam jeszcze.

cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 13:07   Temat: Myszkowanie w kłębkach
ciapara, saba52, dziękuję love
Teraz relaksuję się zamiast uczyć, ale może jeszcze siądę na chwile do tekstów. Próbuję się psychicznie przygotować na ewentualną porażkę Smile

cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 11:03   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Hmmm... Może ja niedługo będę miała umowę o pracę... Na razie pracy szukam. Złożyłam kilka aplikacji i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale, tak jak mówiłam. Nie zależy mi niewiadomo jak. To po prostu moja mała przedsiębiorczość. Smile Czekam na opinię eksperta Very Happy

Dziękuję Ci za troskę i pomoc love

cmoknięcie
M.

P.S. Trzymajcie wszyscy za mnie kciuki jutro - pnja - egzamin być albo nie być na tych studiach cool
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 22:51   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Zobaczymy. Najwyżej zrezygnuję. Cóż, nie wszystkie marzenia muszą się spełniać. Sad

:*
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 20:36   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Wiem, ciapara, dziękuję za troskę love . Dlatego też odezwałam się do mojej chrzestnej, która jest kontrolerem skarbowym i ma zbadać sprawę. Jakby coś, to ewentualnie zarejestruję działalnośc. Very Happy

Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 10:18   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Założenie strony-sklepu nieźle mnie zmotywowało. Szczególnie do zmierzenia sie z realizacją projektów, które już od dawna chodziły mi po głowie.
Na przykład takiego:


Buziaki cmoknięcie
M.
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Nie 12 Cze, 2011 16:09   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Dziękuję saba52, cmoknięcie

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, co z tego "sklepu" będzie, bo jest założony na krzywy ryj i nie ma żadnych podstaw prawnych tzn. nie jest zarejestrowany jako działalność i nie wiem, co z tym zrobić. A na FB się już udostępnił, tylko jeszcze założę tam stronę. Smile

Poza tym, teraz to ja lepiej zacznę sie uczyć do jutrzejszego kolosa z hiszpanskiego. ;]

Buziaki gorące kwiatek dla ciebie

M.
  Temat: Kraków dzierga publicznie 11 czerwca
Mysza

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9883

PostForum: Nasze spotkania   Wysłany: Sob 11 Cze, 2011 19:47   Temat: Kraków dzierga publicznie 11 czerwca
Ja to zawsze dowiaduję się o wszystkim za późno! wściekły
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Sob 11 Cze, 2011 19:44   Temat: Myszkowanie w kłębkach
Witam!

Wróciłam tylko na chwilkę. Pomiędzy studiami, dołami, pracą a szukaniem pracy nie mam wiele czasu. Staram sie czasem zaglądać na forum i, mimo że nie zostawiam po sobie często śladu, to i tak jesteście dla mnie inspiracją, wzorem i podziwiam Was wszystkie. Nie wiem, czy kiedyś wrzucę tu moje najnowsze prace, ale może po sesji.
Jednak ostatnio zaparłam się w sobie, żeby otworzyć sklep internetowy. I zrobiłam to, i owszem.
http://mariavitavere-handmade.blogspot.com/

Serdecznie zapraszam! idę na imprezę
Dla Maranciaków oferty na wymianę! wesoło mi Nie namawiam, ale jak ktoś będzie miał ochotę, to powitam z otwartymi ramionami. Smile

Pozdrawiam serdecznie i życzę gorącego lata cmoknięcie
cmoknięcie cmoknięcie
Wasza
M.

P.S. Będę bardzo wdzięczna za sugestie cenowe, jako że w sprzedawaniu jeszcze ze mnie żółtodziób. Czy te, które podałam są odpowiednie? Wpisują się w ogólny trend?
  Temat: Myszkowanie w kłębkach
Mysza

Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 21:39   Temat: Myszkowanie w kłębkach
buziaczek, iwona150, dziękuję pięknie. love

Jakiś czas temu zrobiłam kolejną haruni, tym razem dla mojej mamy na jej życzenie. Nie zebrałam się jeszcze tylko do jej zblokowania. Mam ją wysłać na Sycylię, ale nie wiem, kiedy to dojdzie do skutku. Mama teraz nie może odebrać przesyłki. Miała poważny wypadek, siedzi sama w domu, ale nie mogłaby zejść z piętra do drzwi, żeby odebrać paczkę. Sad

Cóż, jak się kiedyś zbiorę i wykończę chustę, to obfocę przed wysyłką i wrzucę. Smile

Pozdrawiam serdecznie cmoknięcie
M.
 
Strona 1 z 16
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10