Znalezionych wyników: 383
|
| Autor |
Wiadomość |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 23:41 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Pysiatom, dziękuję Miło mi, że masz wiarę w ten projekcik.
Szczerze mówiąc utknąwszy.
Za Chiny Ludowe, Cuda Kraju Kwitnącej Wiśni i Lichotkowego Aniołka nie możnością jest rozkminić, jak to złożyć i skończyć, żeby po ludzkiemu wyglądało. Nie idzie i już! Tępą będąc w tych rzeczach, jako że to pierwszy projekt taki jest.
Wołam więc HELP! POMOĆ! Niech się dobra dusza ulituje. Widzialam porady na Forum w dziale bolerka, ale na zdjęciach niewiele widać, a o schematach już wspomniawszy powyżej.
Buziaki gorące
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 06:45 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
SoWa, Dziękuję
Ci, którzy śledzą Myszkowe blodżydło już wiedzą, ale Wy jeszcze nie, więc Wam mówię i pokazam.
Robię kawałek ubranka. Różowego Cósia w dodatku. Zamiast tego czarnego, co to miał być bolerkiem, ale mu nie wyszło. A teraz pewnie zostanie szalem.
A tu Różowy Cóś:
Mam nadzieję, że link chodzi i coś widać. Bolerko oczywiście z Forum
Pozdrawiam serdecznościowo
M. |
Temat: Kraków - spotkanie |
Mysza
Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 114928
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Wto 12 Lip, 2011 00:04 Temat: Kraków - spotkanie |
Czy dojdzie do spotkania w lipcu? Byłoby moje pierwsze może wreszcie. Z okazji wakacji
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:58 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
saba52, Fajnie by było sie spotkać w Chełmie, a nawet w mojej Mysiej niedaleko, samochodem jakieś 20 minut.
A co do brusika, to wiem, że się klientka nie rozmyśli. Jak się nie rozmyśliła po 2 latach, to i teraz zdzierży. Tylko nie wiem, jak się zabrać do pisania takiego maila.
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:23 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
CÓŚ
Szczegóły na blogu pogadułkowym
Buziaki
M. |
Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169 |
Mysza
Odpowiedzi: 4259
Wyświetleń: 228184
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 23:17 Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169 |
Prześwietna chusta i doniczki jakie staro-ładne
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 22:36 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Ainer, dziękuję pięknie
saba52,
Pracusiowo u Krakusów. Do Mysiej na urlop planuję w sierpniu. Nie wiadomo, czy wyjdzie, bo nie wiadomo, czy dostanę wypłate w tym miesiącu. Jak pojawi się pierwsza zarobiona kasa, to i do domciu się pofatuguję, a jakże by inaczej. Tęskno mi za latem na wsi. Na razie dopiero zaczęłam i się uczę nowego zawodu. Nie jest za wesoło, ale jest ok.
Tymczasem czekam także na środki finansowe, żeby zamówić materiały na brusik, który wciąż czeka na wykończenie. Zastanawiam się, czy byłoby ok napisać do zleceniodawcy o zaliczkę na nici. Niby kiedyś proponowała takie rozwiązanie, ale mi jakoś głupio, choć ta pani i tak mi oddaje za materiał przy zapłacie za 'dzieło'.
Może Wy mi coś poradzicie w tej sprawie, moje Najlepsiejsze Dusze?
Praesyłając słoneczne całusy w ilościach niepomiernych, pozdrawiam
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 20:01 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
saba52, Dziękuję
Mam nadzieję, że wyjechanie się udało i wypoczywałaś. Zajrzyj na mojego bloga dziergam 'cóś'
Tysiące letnich całusów
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 07 Lip, 2011 18:38 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Jarka, Pysiatom, misia0808, Dziękuję pięknie
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 05 Lip, 2011 19:38 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
lamika88, Violetta21, dziękuję pięknie
lamika88, kolorystyka podobna, choć pocieplajka i dyndadełko zrobione z tego samego kordonka mają kolor maków, a chusta jest w kolorze dojrzałego wina
Buziaki gorące
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 21:44 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Witajcie,
Zapachniało wreszcie posesją. Zaczęła się moja pierwsza praca na etacie. Nie śmiejcie się, ale ja, anglista-humanista z krwi i kości, pracuję jako młodszy księgowy.
Nareszcie spokój jako taki, bo cyrk z mieszkałką się na razie uspokoił. I postanowiłam z okazji nowej drogi życiowej i jako takiego 'rite of passage' założyć blodżydło gadułkowo-robótkowe i pokazać Wam, co mam udzierganego.
Na początek obiecana Sabie chusta, kŧórą zrobiłam dla Mamy.
A teraz pocieplajka na telefon dla Bardzo Ważnej Osoby.
Oraz jako dodatek do tejże pocieplajki - dyndałka, ktora juz zdążyła być zgubiona przez Osobę.
Pozdrawiając serdecznościowo
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 23:48 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
No chyba raczej Mama mówiła, że tato był Polakiem. I że w Polsce urodziłam się.
Oczu skośnych też nie mam.
Więc, nie jestem mejdinczajna
 |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 23:24 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Ale czego nie czaisz i gdzie?? Chyba po ludzku pisam... Na tyle, na ile mi dane  |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 21:58 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Dziękuję serdecznie
A jutro wyniki pnja i co to będzie?!
I znowu szukanie mieszkania... Nosem się będziem podpierali...
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 13:03 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Hy, hyyyy
Dostałam pracę
I z tej okazji powstał blog nie-sprzedażowy, tylko paplaninowo-tapetowo-robótkowy. Do poznawania ludziów i do innych fajnych rzeczów.
http://myszkowanie.blogspot.com
Zapraszając
A tak w ogóle to powinnam się zabrać za pisanie pracy. I tak w ogóle to przejrzałam zaległości galeriowe i , więc mogę powiedzieć, że jak zwykle wszystkie jestescie Miszcze niedoścignione i jak oglądam Wasze prace, to czuję się taka malutka.
Pozdrawiam serdecznie, życzę slońca i udanych wakacji
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 13:34 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
A teraz cos a propos działalności i podatków http://trendy.modna.pl/bi...o-a-podatki-17/ . Dosyc jasno i dobrze. Jak nie pomoże to 801 055 055 - krajowa informacja podatkowa . Jak na mój mały rozumek, to na razie się nie musze rejestrować (chyba). Pochybam do US w Krakowie po sesji i zapytam jeszcze.
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 13:07 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
ciapara, saba52, dziękuję
Teraz relaksuję się zamiast uczyć, ale może jeszcze siądę na chwile do tekstów. Próbuję się psychicznie przygotować na ewentualną porażkę
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Śro 15 Cze, 2011 11:03 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Hmmm... Może ja niedługo będę miała umowę o pracę... Na razie pracy szukam. Złożyłam kilka aplikacji i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale, tak jak mówiłam. Nie zależy mi niewiadomo jak. To po prostu moja mała przedsiębiorczość. Czekam na opinię eksperta
Dziękuję Ci za troskę i pomoc
M.
P.S. Trzymajcie wszyscy za mnie kciuki jutro - pnja - egzamin być albo nie być na tych studiach  |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 22:51 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Zobaczymy. Najwyżej zrezygnuję. Cóż, nie wszystkie marzenia muszą się spełniać.
:*
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 20:36 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Wiem, ciapara, dziękuję za troskę . Dlatego też odezwałam się do mojej chrzestnej, która jest kontrolerem skarbowym i ma zbadać sprawę. Jakby coś, to ewentualnie zarejestruję działalnośc.
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 10:18 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Założenie strony-sklepu nieźle mnie zmotywowało. Szczególnie do zmierzenia sie z realizacją projektów, które już od dawna chodziły mi po głowie.
Na przykład takiego:
Buziaki
M. |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Nie 12 Cze, 2011 16:09 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Dziękuję saba52,
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, co z tego "sklepu" będzie, bo jest założony na krzywy ryj i nie ma żadnych podstaw prawnych tzn. nie jest zarejestrowany jako działalność i nie wiem, co z tym zrobić. A na FB się już udostępnił, tylko jeszcze założę tam stronę.
Poza tym, teraz to ja lepiej zacznę sie uczyć do jutrzejszego kolosa z hiszpanskiego. ;]
Buziaki gorące
M. |
Temat: Kraków dzierga publicznie 11 czerwca |
Mysza
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9883
|
Forum: Nasze spotkania Wysłany: Sob 11 Cze, 2011 19:47 Temat: Kraków dzierga publicznie 11 czerwca |
Ja to zawsze dowiaduję się o wszystkim za późno!  |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Sob 11 Cze, 2011 19:44 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Witam!
Wróciłam tylko na chwilkę. Pomiędzy studiami, dołami, pracą a szukaniem pracy nie mam wiele czasu. Staram sie czasem zaglądać na forum i, mimo że nie zostawiam po sobie często śladu, to i tak jesteście dla mnie inspiracją, wzorem i podziwiam Was wszystkie. Nie wiem, czy kiedyś wrzucę tu moje najnowsze prace, ale może po sesji.
Jednak ostatnio zaparłam się w sobie, żeby otworzyć sklep internetowy. I zrobiłam to, i owszem.
http://mariavitavere-handmade.blogspot.com/
Serdecznie zapraszam!
Dla Maranciaków oferty na wymianę! Nie namawiam, ale jak ktoś będzie miał ochotę, to powitam z otwartymi ramionami.
Pozdrawiam serdecznie i życzę gorącego lata
Wasza
M.
P.S. Będę bardzo wdzięczna za sugestie cenowe, jako że w sprzedawaniu jeszcze ze mnie żółtodziób. Czy te, które podałam są odpowiednie? Wpisują się w ogólny trend? |
Temat: Myszkowanie w kłębkach |
Mysza
Odpowiedzi: 506
Wyświetleń: 53455
|
Forum: Galerie prac użytkowników forum Wysłany: Wto 22 Mar, 2011 21:39 Temat: Myszkowanie w kłębkach |
buziaczek, iwona150, dziękuję pięknie.
Jakiś czas temu zrobiłam kolejną haruni, tym razem dla mojej mamy na jej życzenie. Nie zebrałam się jeszcze tylko do jej zblokowania. Mam ją wysłać na Sycylię, ale nie wiem, kiedy to dojdzie do skutku. Mama teraz nie może odebrać przesyłki. Miała poważny wypadek, siedzi sama w domu, ale nie mogłaby zejść z piętra do drzwi, żeby odebrać paczkę.
Cóż, jak się kiedyś zbiorę i wykończę chustę, to obfocę przed wysyłką i wrzucę.
Pozdrawiam serdecznie
M. |
| |
|

Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej
materiałów, zdjęć, itp.,
proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie
naruszenia praw autorskich o kontakt ze
mną.
Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to
będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.
Jednocześnie informuję, że administrator forum nie
odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.
maranta
 |
| | Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10 |
|
|